بازدید مدیر عامل مناطق نفتخیز جنوب از مواکب پایانه مرزی شلمچه

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۴۴ ب٫ظ
بازدید مدیر عامل مناطق نفتخیز جنوب از مواکب پایانه مرزی شلمچه مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و رئیس ستاد اربعین حسینی صنعت نفت جنوب از مواکب مستقر در پایانه مرزی شلمچه بازدید کرد.

قلم ماندگار:

به گزارش  قلم ماندگار به نقل از کمیته اطلاع رسانی و مستندسازی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت جنوب، موکب پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شرکت نفت و گاز اروندان، اولین محل بازدید مهندس احمدی محمدی و هیات همراه بود که در آن ضمن تشکر از خدمات ارائه شده به زائران بر ارائه خدمات بیشتر و مطلوب تر به ویژه به زواری که در حال بازگشت به کشور می باشند، تاکید شد.

تهیه و توزیع غذای گرم و آب آشامیدنی، توزیع سیلندرهای گاز، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و انجام فعالیت های مذهبی و فرهنگی از جمله خدماتی است که در این مواکب به زائران اربعین حسینی ارائه می شود.

در ادامه از مواکب شهدای شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران، شهدای شرکت پالایش نفت آبادان، پتروشیمی امیر کبیر ، منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و شهید دستیاری امیدیه نیز بازدید به عمل آمد.

 فرمانده حوزه  مقاومت بسیج شهید تندگویان و جمعی از مسئولان ستاد اربعین حسینی صنعت نفت جنوب، مهندس احمد محمدی را در این بازدید همراهی کردند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار