در راستای تحقق شعار سال" اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال" صورت گرفت؛

بازدید معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کارخانجات غذایی خوزستان + گزارش تصویری

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۷:۴۱ ق٫ظ
بازدید معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کارخانجات غذایی خوزستان + گزارش تصویری به منظور تحقق شعار سال” اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال” معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کارخانجات غذایی استان خوزستان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، به منظور  تحقق شعار سال” اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال”  معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کارخانجات غذایی استان خوزستان بازدید کرد.

صبح امروز  دکتر حسین برزگر به همراه مهندس سیمین فقهی مدیر نظارت بر مواد غذایی، مهندس رضا زاده دباغ مدیر آزمایشگاه کنترل کیفی و دکتر وحید آماری مسئول نظارت و ارزیابی آزمایشگاه های همکار و مجاز معاونت غذا و داروی اهواز از کارخانجات غذایی تک نان  شهرک صنعتی شماره ۲  این شهرستان بازدید کرد.

معاون غذا و داروی اهواز در ابتدا نشستی با مهندس عیدی فعال مدیر عامل شهرک صنعتی شماره ۲ و عضو هیات امنا این شهرک برگزار کرد و از نزدیک با مشکلات تولید کارخانجات غذایی این شهرک آشنا شد.

دکتر حسین برزگر در این جلسه ضمن تبریک سال نو گفت: این جلسه نخستین جلسه سال نو معاونت  است که برگزار میشود و در محل شهرک های صنعتی هم هست  که آن را به فال نیک می گیریم.

وی با بیان اینکه این جلسه در راستای تحقق منویات رهبری و عملی کردن شعار سال برگزار شده است، اظهار کرد: ما باید از دادن شعار دوری کنیم، البته شعار خوب است اما باید به آن عمل شود و چنانچه به آن عمل نشود باعث ناامیدی مردم خواهد شد.

دکتر برزگر تصریح کرد: همه مسئولان استان باید با هم هماهنگ شوند و از ظرفیت گسترده استان در جهت رونق تولید و ایجاد اشتغال که زمینه ساز امنیت پایدار است ؛ استفاده کنند.

این مقام مسئول با اظهار تاسف از نبودن کارخانه داروسازی و کم بودن کارخانه های تولید کننده محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی با توجه به ظرفیت های موجود در استان، تاکید کرد: حق مردم خوزستان بیش از این هاست و با همدلی و اتحاد می توانیم  از این ظرفیت موجود در جهت تولید و اشتغال بهره برداری نمود.

دکتر برزگر گفت: در استان خوزستان همه شرایط برای ایجاد کارخانه داروسازی از نیروی کار، اعضای هیات علمی دانشکده داروسازی ، بازار مصرف داخلی و صادرات به کشورهای همسایه مهیا است و باید کمک کرد تا چنین کارخانه هایی در استان ایجاد شود تا موضوع تولید و اشتغال جوانان بومی مرتفع شود.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز بیان کرد: در جلسه نوروز امسال استاندار محترم خوزستان حمایت خود را در راستای تاسیس شهرک فراورده های سلامت اعلام نمودند.

دکتر برزگر پیشنهاد  داد: کارشناسان غذا و دارو با استقرار در محل شهرک صنعتی در فرآیند تولید کمک کنند و در خدمت تولید باشند.

وی در پایان  با بیان اینکه باید به تولید کننده احترام گذاشت و این مهم تبدیل به فرهنگ عمومی برای مسؤولان شود،افزود: مسئولان استان باید به تولید کننده کمک کنند تا موضوع اشتغال جوانان و خودکفایی در کشور و استان حل شود .

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار