در آستانه اربعین حسینی صورت گرفت؛

بازدید معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از موکب دانشگاه پیام نور و مواکب دانشگاهیان در مرز چذابه

تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۸ ق٫ظ
بازدید معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از موکب دانشگاه پیام نور و مواکب دانشگاهیان در مرز چذابه در آستانه فرارسیدن اربعین حسینی معاون و مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از مواکب دانشگاهی مسیر زایران کربلای معلی در مرز چزابه بازدید کرد.

قلم ماندگار:

 به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور خوزستان،دکتر ناجی معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور کشور؛ دکتر اقبالی رییس منطقه ۱۰ دانشگاه پیام نور و رییس استان، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن شفیعی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان، مدیران استانی و رؤسای دانشگاه های استان، در این بازدید ایشان را همراهی کردند.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در این دیدار ضمن آرزوی موفقیت برای همه نیروهایی که با از خود گذشتگی و انگیزه خدمت به زایران اربعین حسینی برای برگزاری هر چه با شکوه تر این رویداد حماسی فعالیت می کنند، گفت: خدمت گزاری به زایران ابا عبد الله الحسین علیه السلام توفیق بزرگی است و ما در این زمان اندک بازدید از موکب ها تنها شاهد گوشه ای از زحمت های شما هستیم اما مردم کشور و زایران عزیز قطعا قدردان تلاش ها و زحمت های شما هستند و همواره آرزوی تندرستی و توفیق برای همگی شما دارند.
گفتنی است معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم و هیات همراه ضمن بازدید از موکب های مردمی با زایران حسینی نیز گفت و گو کردند.
وی ضمن دیدار با کاروان های دانشگاهیان و آرزوی تجربه ای سرشار از معنویت برای آنان، گفت: جامعه دانشگاهیان ایران دوشادوش دیگر قشرها با حضور پرشور در راهپیمایی عظیم اربعین عشق و ارادت خود را به ساحت خاندان اهل بیت و فرهنگ دوران ساز حماسه ساز حسینی ابراز می کنند.
دکتر غفاری افزود: بی گمان آثار و برکات این سفر معنویت آفرین در اعتلا و توسعه فرهنگی دانشگاه ها موثر خواهد بود و از همین رو لازم است دانشگاهیان از این فرصت کم نظیر فرهنگی و معنوی بهره گیرند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار