بازدید نوروزی کارشناسان تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی از مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی اهواز

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۹ ب٫ظ
بازدید نوروزی کارشناسان تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی از مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی اهواز کارشناس مسئول اداره تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی معاونت غذا و داروی اهواز از بازدید نوروزی کارشناسان این اداره از مراکز درمانی تابعه دانشگاه و سطح عرضه و توزیع این محصولات خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی اهواز، مهندس حکیمه چعبی گفت: کارشناسان اداره تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی این معاونت در نوروز ۹۶ از بیمارستان های آریا، امام خمینی (ره)، گلستان، رازی و ابوذر بازدید کردند.

وی با بیان اینکه این کارشناسان از سطح عرضه و توزیع تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی نیز بازدید کردند افزود: این کارشناسان علاوه بر رسیدگی به شکایات رسیده، تامین ملزومات مصرفی از زنجیره مجاز (کالای مجاز و تامین کنندگان مجاز)، تامین گازهای طبی از مراکز مجاز و مورد تایید سازمان غذا و دارو ، رعایت اصول کاربری و نگهداشت تجهیزات پزشکی، ارائه خدمات در اورژانس و اتاق عمل بیمارستان ها و غیره را مورد بررسی قرار دادند.

مهندس چعبی در ادامه اظهار کرد: کارشناسان اداره تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و داروی اهواز همچنین در بازدید های نوروزی، ۳۹ بسته ملزومات مصرفی تقلبی به ارزش ۱۴۰ میلیون ریال کشف و ضبط کردند و اقدامات قانونی جهت پرونده های مذکور انجام گرفت.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار