بازدید وزیر جهاد کشاورزی از زمین های طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در آبادان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۳ ب٫ظ
بازدید وزیر جهاد کشاورزی از زمین های طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در آبادان [ad_1] آبادان – ایرنا – همزمان با گرامی داشت ایام الله دهه فجر و سفر معاون رئیس جمهوری، وزیر جهاد کشاورزی از روند اجرای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در آبادان بازدید کرد. به گزارش ایرنا محمود حجتی روز سه شنبه در دومین روز سفر معاون اول رئیس جمهوری و هیات همراه به […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – همزمان با گرامی داشت ایام الله دهه فجر و سفر معاون رئیس جمهوری، وزیر جهاد کشاورزی از روند اجرای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در آبادان بازدید کرد. به گزارش ایرنا محمود حجتی روز سه شنبه در دومین روز سفر معاون اول رئیس جمهوری و هیات همراه به استان خوزستان، ضمن بازدید از اراضی منسوب به طرح مقام معظم رهبری بازدید کرد.
وی در این سفر، در جریان روند وضعیت اجرا و پیشرفت کار این پروژه در شهرستان آبادان قرار گرفت.
در این بازدید که کیخسرو چنگلوایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان حضور داشت، کشاورزان و صمیمانه مسائل و موضوعات را با وزیر جهاد کشاورزی مطرح کردند.
حجتی برای رفع مشکلات پیشرفت این پروژه دستورات لازم را صادر کرده و رفع این مشکلات را در کمترین زمان ممکن خواستار شد.
وزیر جهاد کشاورزی از طرح خود اجرایی و اجرای اتقال آب با لوله به جای کانال خاکی، مزارع کشت جو برای نخستین بار در ۵۰ هکتار و توسعه نخیلات نیز بازدید کرد.
رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیز داری کشور و همچنین مدیر عامل موسسه جهاد نصر در این بازدید همراه وزیر بودند.
همچنین نشستی در موسسه جهاد نصر تشکیل شد و عوامل اجرایی این موسسه به همراه مدیر جهاد کشاورزی آبادان گزارش پیشرفت و برنامه های آینده را در حضور وزیر جهاد کشاورزی تشریح کردند.
گفتنی است تاکنون در مناطق عمرانی KQ1 تا KQ6 1865 هکتار از سوی موسسه جهاد نصر و ۱۶۳ هکتار در طرح خود اجرایی از سوی کشاورز تحت نظارت مدیریت جهاد کشاورزی آبادان کار شده است.
اسحاق جهانگیری معاون اول رئییس جمهوری روز گذشته برای افتتاح چند پروژه عمرانی، اقتصادی وارد استان خوزستان شد.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار:مسعود گادار *** انتشار:سیدبهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار