بازسازی چهار جایگاه آسیب دیده سوخت در خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۲ ب٫ظ
بازسازی چهار جایگاه آسیب دیده سوخت در خوزستان مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت: چهار جایگاه عرضه سوخت در رامهرمز و اندیمشک که در جریان اغتشاشات اخیر آسیب دیده بود بازسازی و دوباره در مدار عملیات قرار گرفت.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت: چهار جایگاه عرضه سوخت در رامهرمز و اندیمشک که در جریان اغتشاشات اخیر آسیب دیده بود بازسازی و دوباره در مدار عملیات قرار گرفت.
نعمت اله نجفی افزود: هشت جایگاه آسیب دیده دیگر نیز در حال بازسازی و نصب تجهیزات هستند که تا پایان هفته جاری یا حداکثر اوایل هفته آینده فعال می‌شوند.
وی تصریح کرد: فعالیت ناوگان سوخت‌رسانی خوزستان از امروز پس از چند روز اختلال ناشی از بروز اغتشاش عوامل آشوب‌گر به بهانه افزایش قیمت بنزین ، از سرگرفته شد.
وی افزود: تانکرهای حامل بنزین پس از بارگیری در تاسیسات نفتی نظامیه اهواز به نواحی و جایگاه‌های عرضه سوخت حرکت کردند تا سوخت مورد نیاز مردم تامین‌ شود.
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت: هم اکنون در جایگاه های سوخت ، بنزین ذخیره سازی شده و در حال توزیع‌ است.
عوامل آشوبگر و فرصت طلب پس از شروع طرح اصلاح قیمت بنزین به برخی اماکن عمومی و خصوصی مردم ، بانک ها و جایگاه های بنزین حمله و به این تاسیسات آسیب رساندند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار