بازگشایی جاده امیدیه – دیلم در عصر یکشنبه

تاریخ انتشار: یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۴ ب٫ظ
بازگشایی جاده امیدیه – دیلم در عصر یکشنبه [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس پلیس راه خوزستان گفت: جاده امیدیه به دیلم که از ۲ روز پیش به دلیل ریزش پل مسیر ناشی از بارندگی شدید بسته شده، عصر یکشنبه بازگشایی می شود. رضا دولتشاهی یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد:تردد خودروها در این محور که جاده ارتباطی استان خوزستان […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس پلیس راه خوزستان گفت: جاده امیدیه به دیلم که از ۲ روز پیش به دلیل ریزش پل مسیر ناشی از بارندگی شدید بسته شده، عصر یکشنبه بازگشایی می شود. رضا دولتشاهی یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد:تردد خودروها در این محور که جاده ارتباطی استان خوزستان به استان بوشهر است،با ترمیم و بازسازی پل، از عصر یکشنبه از سر گرفته می شود.
وی افزود: محورهای جایگزین آن مسیرهای محلی، جاده های روستایی و در مسیرهای اصلی محور آغاجاری – بهبهان و ماهشهر- هندیجان هستند.
دولتشاهی ادامه داد: در هفته نخست و به ویژه ۲ روز گذشته بیشترین آمار تصادفات در مسیرهای امیدیه- دیلم، اهواز – اندیمشک و ایذه – دهدز بوده است.
وی بدون اشاره به آمار تصادفات در این مسیر گفت: گفت: تخریب پل جاده امیدیه – دیلم یکی از عوامل افزایش میزان تصادفات در این مسیر بوده است.
پل اصلی محور امیدیه- دیلم شامگاه جمعه به دلیل شدت بارندگی و فرسودگی سازه های پل فرو ریخت که مسئولان راهداری در حال بازسازی و بازگشایی مجدد این مسیر هستند.
۷۱۴۸ /۶۰۳۷
خبرنگار: هنا نیسی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار