بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تمرینات این تیم را تحریم کردند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۲:۳۰ ق٫ظ
بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تمرینات این تیم را تحریم کردند [ad_1] آبادان – ایرنا – بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به دلیل مشکلات مالی در تمرین امروز – سه شنبه – این تیم حاضر نشدند. به گزارش ایرنا بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که از وضعیت مالی این تیم به شدت ناراحت هستند، امروز در تمرین حاضر نشده و تمرینات را تحریم کردند.صنعت […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به دلیل مشکلات مالی در تمرین امروز – سه شنبه – این تیم حاضر نشدند. به گزارش ایرنا بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که از وضعیت مالی این تیم به شدت ناراحت هستند، امروز در تمرین حاضر نشده و تمرینات را تحریم کردند.
صنعت نفتی ها که تاکنون تنها ۳۰ درصد مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده اند، به این رئند معترض بوده و با این بهانه دست به اعتصاب زدند.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پایان هفته بیست و دوم لیگ برتر با ۲۲ امتیاز در رده سیزدهم جدول رده بندی قرار دارد و به شدت خطر سقوط را احساس می کند.
همچنین صنعت نفت آبادان با رای اخیر کمیته انضباطی از دو بازی برابر پیکان تهران و پرسپولیس تهران از هفته های بیست و سوم و بیست و پنجم لیگ برتر از حضور تماشاگران محروم شده است.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار: مسعود گادار *** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار