بازیکنان پرسپولیس از حمله به دفاع ضعف دارند

تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۴ ق٫ظ
بازیکنان پرسپولیس از حمله به دفاع ضعف دارند [ad_1] آبادان – ایرنا – مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تیم پرسپولیس در فاز حمله به دفاع ضعیف است و باید از این نقطه ضعف آنها استفاده کنیم. به گزارش ایرنا مهرداد خادمی روز جمعه در نشست خبری قبل از بازی تیم های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران گفت: پرسپولیس و استقلال […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تیم پرسپولیس در فاز حمله به دفاع ضعیف است و باید از این نقطه ضعف آنها استفاده کنیم. به گزارش ایرنا مهرداد خادمی روز جمعه در نشست خبری قبل از بازی تیم های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران گفت: پرسپولیس و استقلال جز تیم های بزرگ فوتبال ایران هستند که رویارویی برابر این دو تیم بسیار سخت است.
وی اظهار داشت: پرسپولیس تیم بسیار آماده ای است که با داشتن محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری، طارمی که جزء بهترین های آسیا هستند به حریفی سرسخت تبدیل شده است.
مربی صنعت نفت آبادان گفت: تیم پرسپولیس را بخوبی می شناسیم و این تیم در فاز حمله به دفاع ضعف دارد که با استفاده از این نقطه ضعفشان می توانیم به گل برسیم.
خادمی تصریح کرد: ما برای بازی تدافعی به میدان نمی رویم ولی باید مراقب حملات خطرناک پرسپولیسی ها باشیم.
وی افزود: تیم صنعت نفت در فاز حمله بازیکنان با کیفیتی دارد که روز سختی را برای مدافعان پرسپولیس رقم می زنند.
مربی صنعت نفت گفت: جای خالی تماشاگران در این بازی احساس خواهد شد زیرا در آبادان بخصوص برابر پرسپولیس و استقلال فقط رنگ زرد به چشم می خورد و حیف است این تماشاگران را در اختیار نداریم.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان روز شنبه از هفته بیست و پنجم لیگ برتر در ورزشگاه تختی این شهر میزبان پرسپولیس تهران است.
تماشاگران آبادانی با حکم کمیته انضباطی از حضور در ورزشگاه محروم هستند.
۷۱۰۴/۶۰۶۸ خبرنگار: مسعود گادار** انتشار: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار