بازیکن کره ای تیم نفت آبادان بازی مقابل پرسپولیس را از دست داد

تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۲:۰۰ ق٫ظ
بازیکن کره ای تیم نفت آبادان بازی مقابل پرسپولیس را از دست داد [ad_1] آبادان – ایرنا – سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: ‘گوی هیان کیم’ بازیکن کره ای تیم نفت به دلیل مصدومیت بازی برابر پرسپولیس تهران را از دست داد. غلامحسین امینی فر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گوی هیان کیم هافبک میانی تیم صنعت نفت در تمرینات روز […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت:
‘گوی هیان کیم’ بازیکن کره ای تیم نفت به دلیل مصدومیت بازی برابر پرسپولیس تهران را از دست داد. غلامحسین امینی فر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گوی هیان کیم هافبک میانی تیم صنعت نفت در تمرینات روز گذشته دچار مصدومیت شد و قادر به همراهی این تیم برابر پرسپولیس در بازی فردا نیست.
وی اظهار داشت: حضور کیم که به لحاظ کیفی عملکرد خوبی در این فصل برای تیم صنعت نفت در لیگ برتر داشت می توانست کمک زیادی به کادر فنی برابر پرسپولیس بکند.
سرپرست تیم صنعت نفت آبادان گفت: به هر حال مجبوریم بدون کیم در این دیدار به میدان برویم و امیدواریم بازیکن جانشین بتواند جای خالی کیم را پر کند.
امینی فر تصریح کرد: دیگر بازیکنان صنعت نفت به لحاظ آمادگی شرایط خوبی دارند و برای تقابل با پرسپولیس دارای انگیزه زیادی هستند.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که روز شنبه از هفته بیست و پنجم لیگ برتر در ورزشگاه بدون تماشاگر تختی آبادان میزبان پرسپولیس تهران است با ۲۶ امتیاز در رده سیزدهم جدول رده بندی این رقابت ها قرار دارد.
۶۰۶۸/۷۱۰۴ خبرنگار: مسعود گادار**انتشار: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار