بانوی کاتولیک فیلیپینی در دزفول اسلام آورد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۱:۱۶ ب٫ظ
بانوی کاتولیک فیلیپینی در دزفول اسلام آورد [ad_1] دزفول – ایرنا – یک بانوی کاتولیک فیلیپینی با شهادتین در حضور امام جمعه دزفول اسلام آورد و به مذهب شیعه مشرف شد. به گزارش ایرنا همزمان با ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) یک بانوی فیلیپینی با حضور در دفتر امام جمعه دزفول شهادتین را به زبان آورد و به اسلام […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – یک بانوی کاتولیک فیلیپینی با شهادتین در حضور امام جمعه دزفول اسلام آورد و به مذهب شیعه مشرف شد. به گزارش ایرنا همزمان با ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) یک بانوی فیلیپینی با حضور در دفتر امام جمعه دزفول شهادتین را به زبان آورد و به اسلام و مذهب شیعه مشرف شد.
فلور الیزا کاسپه بانوی فیلیپینی دانشجوی رشته پزشکی در سفر به دزفول با حضور در دفتر امام جمعه این شهرستان در حضور حجت الاسلام سید محمد علی قاضی دزفولی به اسلام گروید.
امام جمعه دزفول نیز در این دیدار به معرفی حضرت فاطمه زهرا(س) برای این بانوی فیلیپینی پرداخت و گفت: حضرت فاطمه (س) دختر پیامبر اسلام(ص)، همسر نخستین امام شیعیان و مادر امام حسن و امام حسین(ع)،بوده و از نظر کمالات دینی، عقلی و انسانی کاملترین زن است.
وی افزود: در قرآن از حضرت فاطمه (س) به عنوان هدیه ای به پیامبر(ره) داده نام برده شده و ایشان انسان کاملی است که نقش مهمی در خانواده و در تربیت فرزند و در مسائل اجتماعی داشته و برای تمام زنان سرمشق و الگو است.
امام جمعه دزفول به این بانوی فیلیپینی توصیه کرد:پیرامون زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) مطالعه کرده و در زندگی خود، زندگی ایشان را به عنوان الگو قرار داده و سعی کنید که رفتار و اعمالتان شبیه به این بانوی بزرگوار باشد.
این بانوی فیلیپینی که قرار است پس از اسلام آوردن به زوجیت یک پزشک دزفولی درآید گفت: پیش از این مسیحی بوده و مذهب کاتولیک داشته و زمینه ای درباره دین اسلام نداشته ولی دوست دارم که در خصوص این دین بیشتر بدانم.
در پایان این دیدار یک جلد قرآن و یک تابلوی نفیس به این زوج جوان هدیه داده شد.
۷۲۷۸/ ۶۰۳۷
خبرنگار: رقیه کردی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار