بانک ها دست از سنگ اندازی برسر راه سرمایه گذاران خوزستانی بردارند

تاریخ انتشار: جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۸ ب٫ظ
بانک ها دست از سنگ اندازی برسر راه سرمایه گذاران خوزستانی بردارند [ad_1] اهواز- ایرنا – امام جمعه موقت اهواز گفت : برای افزایش تولید دراستان نیاز به تشویق سرمایه گذاران داریم لذا بانک ها باید دست ازسنگ اندازی بر سر راه سرمایه گذاران خوزستانی بردارند و آنها را حمایت کنند . به گزارش ایرنا سید ابوالحسن حسن زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا – امام جمعه موقت اهواز گفت : برای افزایش تولید دراستان نیاز به تشویق سرمایه گذاران داریم لذا بانک ها باید دست ازسنگ اندازی بر سر راه سرمایه گذاران خوزستانی بردارند و آنها را حمایت کنند . به گزارش ایرنا سید ابوالحسن حسن زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز در مصلای مهدیه این شهر اظهار کرد : سرمایه گذاران در خوزستان در مقایسه با سایر استان ها با مشکلات بیشتری مواجه می شوند، در خوزستان سنگ اندازی در کار سرمایه گذاران، باعث خارج شدن سرمایه ها از استان می شود .
وی خوزستان را در تولید سرمایه و ظرفیت فعالیت های اقتصادی استانی خاص عنوان کرد و ادامه داد : خوزستان با داشتن منابع طبیعی ،راه های دریایی،زمینی،هوایی و رودخانه ای در تولید و صادرات نقش مهمی دارد و مردم و شرکتهای خارجی آمادگی کامل برای پذیرش سرمایه گذاری را دارند .
خطیب جمعه اهواز همچنین بااشاره به انتخابات پیش رو افزود : انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا رویداد مهمی است که باید با دقت و توجه بسیار هم از جانب مردم هم از جانب برگزار کنندگان صورت گیرد، باید توجه کرد شخصی که می خواهد مسئول شود مدیریت انقلابی داشته باشد نه اینکه صرفا به فکر خودش باشد ، آنچه که در انتخابات مهم است رعایت انصاف و عدم تخریب افراد در نقد نامزدهاست .
وی ضمن توصیه به پرهیز از تحریف و سیاه نمایی در انتخابات افزود: حفظ بیت المال و استفاده نکردن از اموال عمومی در تبلیغات نامزدها بسیار مهم است .
امام جمعه موقت اهواز گفت : کشور ایران پس از انقلاب شاهد تغییرات بسیاری ازجمله راه های شهری و روستایی ، تعداد بنادر کشور، سدها، تولید برق،صادرات،تولید پتروشیمی ها و تولید فولاد بود ،کشور با وجود شرایط جنگ و تحریم ها رشد داشت که قابل مقایسه با دوران پیش از انقلاب نیست.
وی یکی از ارکان تقویت تولید ملی را اصلاح فرهنگ مصرف عنوان کرد و گفت: فرهنگ مصرف به عهده مردم است، مسوولان هم باید با آموزش ،نوع مصرف و انتخاب جنس بهتر وحمایت ازتولیدات ملی فرهنگ سازی کنند.
حجت الاسلام حسن زاده افزود : مقام معظم رهبری در آستانه سال جدید چند محور اقتصاد،اقتصاد مقاومتی و اتحاد ملی و وحدت مردم و پایبندی به نظام و مسائل دینی را عنوان کرده اند ولی بیشترین تاکید ایشان بر اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال است که این امر نشان دهنده اهمیت این موضوع برای کشور، مسئولین و مقام معظم رهبری است .
وی ضمن تقدیراز عملکرد وزیر جهاد کشاورزی در بحث ریزگردها اظهار کرد : وزیر کشاورزی چند هفته در خوزستان برای اجرای طرح نهال کاری در مقابله با ریز گردها و تثبییت خاک فعالیت داشتند که این امر فقط وظیفه یک نفر نیست بلکه باید همه مسئولین این تلاش را داشته باشند.
حسن زاده درپایان عملیات تروریستی لندن را محکوم کرد و ناامنی اروپا و جهان وسایر کشورهای منطقه را نتیجه سیاستها واقدامات غلط آمریکا ، انگلیس و اسرائیل در منطقه دانست .
۷۱۶۵/۶۰۰۲/
خبرنگار:حمیدرضا ترابی فرد **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار