نماینده مردم دشت‌‌آزادگان در مجلس شورای اسلامی:

باید از تمام ظرفیت‌های خوزستان جهت توسعه بیمه سلامت استان استفاده شود

تاریخ انتشار: جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۷ ق٫ظ
باید از تمام ظرفیت‌های خوزستان جهت توسعه بیمه سلامت استان استفاده شود ساعدی با بیان اینکه مجمع نمایندگان خوزستان اعتقاد راسخی به بیمه سلامت و خدمات آنها دارد گفت: باید از تمام ظرفیت‌ها و قابلیت‌های خوزستان نسبت به توسعه بیمه سلامت در شهرستان‌های محروم و مر‌کزی خوزستان استفاده شود.
قلم ماندگار/ خوزستان:
به گزارش قلم ماندگار، «قاسم ساعدی» در حاشیه افتتاح ساختمان اداره بیمه سلامت دشت آزادگان اظهار کرد: برنامه‌هایی که در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح می‌شوند، برنامه‌های تحول گرا هستند که همه ساختار بیمه سلامت کشور را متاثر و کارها را برای بیمه‌شدگان تسهیل کرده است.
نماینده مردم دشت‌آزادگان در مجلس شورای اسلامی افزود: بیمه سلامت به عنوان یکی از موفق‌ترین نهادها و سازمان‌ها در کیمسیون تلفیق، تصویب بودجه‌ها، تامین نیازمندی‌ها و خلاهای مالی و برنامه‌ای در سطح کشور است.
وی تصریح کرد: این بیمه مورد حمایت نمایندگان مجلس قرار گرفته و نمایندگان خوزستان در کمیسیون تلفیق حمایت‌های تمام‌قد خود را از این سازمان اعلام کرده و همه نمایندگان اعتقاد راسخی به بیمه سلامت و خدمات آنها دارند.
ساعدی ادامه داد: امیدوارم با برنامه‌های جدید وزارت بهداشت و درمان و دست‌اندرکاران بیمه سلامت این بیمه سازمان یافته و متناسب با قرن ۲۱ و خدمات‌رسان پیش رفته و کار خدمات رسانی را با حداقل مشکلات برای مردم به عنوان تسهیل‌گر واقعی انجام دهند.
وی اضافه کرد: همچنین این بیمه کار درمان، پرداختی‌ها، بستن قراردادها با مراکز درمانی دولتی و خصوصی به خوبی انجام داده است.
نماینده مردم دشت‌آزادگان در مجلس شورای اسلامی در پایان یاد آور شد: باید از تمام ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها در سطح خوزستان نسبت به توسعه بیمه سلامت در شهرستان‌های محروم و مر‌کزی خوزستان استفاده کرد.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار