با خدمت رسانی به مردم ، زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم شود

تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۹ ق٫ظ
با خدمت رسانی به مردم 
، زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم شود [ad_1] اندیمشک – ایرنا – رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:با ارائه خدمات هرچه بیشتر به مردم و رفع نگرانی های عمومی ، بستر لازم برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود. به گزارش خبرنگار ایرنا فریدون حسنوند روز جمعه در نشست هماهنگی ستاد نوروزی اندیمشک در محل فرمانداری این شهرستان افزود:دشمنان برای […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:با ارائه خدمات هرچه بیشتر به مردم و رفع نگرانی های عمومی ، بستر لازم برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود. به گزارش خبرنگار ایرنا فریدون حسنوند روز جمعه در نشست هماهنگی ستاد نوروزی اندیمشک در محل فرمانداری این شهرستان افزود:دشمنان برای کمرنگ شدن حضور مردم در پای صندوق های رای تلاش گسترده ای آغاز کرده اند.
وی اظهار کرد:انتخابات متعلق به نظام است و هیچ مدیری نباید با عملکرد ضعیف خود موجب خدشه به اعتماد مردم به نظام اسلامی شود.
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:با افزایش همدلی و تلاش جمعی در انجام خدمات شایسته به مردم و از جمله در ایام نوروز اعتماد و رضایتمندی مردم در آستانه انتخابات بیشتر شود.
وی در بخش دیگری با اشاره به جایگاه اندیمشک به عنوان ورودی خوزستان گفت:با توجه به تردد صدها هزار مسافر نوروزی و کاروان راهیان نور باید سه پایگاه فرهنگی هنری و تفریحی در پارک دولت، میدان جانبازان و مقبره شهدای گمنام اندیمشک برپا شود.
وی افزود:در این پایگاههای اصلی علاوه بر اجرای برنامه های متنوع برای مسافران و راهیان نور ، باید خدمات تفریحی به شهروندان اندیمشکی ارائه گردد.
فرماندار اندیمشک هم با بیان اینکه در راستای حل مشکلات این شهرستان جلسات تخصصی با حضور استاندار ،معاونان وی و مدیران ارشد خوزستان برگزار شده از تشکیل ۱۱ کمیته ویژه نوروز در این شهرستان خبر داد.
پیمان جهانگیری بیان کرد:۴۰ مدرسه با ظرفیت ۲۷۰ کلاس در اختیار مسافران خواهد بود ضمن اینکه مکان های اسکان از سوی شهرداری و میراث فرهنگی برای مسافران مهیا شده است.
وی افزود:بانک ها باید در ایام نوروزی کشیک داشته باشند و در این ایام به نحو شایسته به مردم خدمات دهی کنند.
فرماندار اندیمشک با اعلام ممنوع بودن حفاری در این ایام گفت: کلیه حفاری ها در مواقع لازم باید با هماهنگی انجام شود تا برای مردم چالش ایجاد نشود.
دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک هم گفت:باید تلاش های معنوی و فرهنگی در آستانه نوروز بیشتر شود.
صادق جعفری چگنی گفت:متکدیان در ورودی شهر باید جمع آوری و ساماندهی شوند زیرا این افراد موجب خدشه دار شدن چهره شهرستان شده اند ضمن اینکه بسیاری از این افراد بومی سایر شهرها هستند که باید با رعایت کرامت انسانی به زادگاه خود بازگردانده شوند.
دادستان اندیمشک افزود:در شرایطی که در زمینه مواد مخدر اندیمشک نقطه ورودی استان خوزستان بود ، اینک با تلاش صورت گرفته منطقه برای قاچاقچیان ناامن شده است
سرهنگ محمد عزیزی فرمانده انتظامی اندیمشک هم گفت: تمهیدات لازم برای استقرار ۶ ایستگاه ویژه در مسیرهای شهرستان برای نوروز انجام شده ضمن اینکه تدابیر لازم برای پوشش انتظامی کلیه محورهای مواصلاتی شهرستان در ایام نوروز اندیشیده شده است.
در ایام تعطیلات نوروز پارسال روزانه بیش از ۱۲۰ هزار نفر از طریق اندیمشک وارد خوزستان شدند.
۷۲۸۱/۶۰۶۸
خبرنگار:زهرا دهقان-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار