بخشش قاتل پای چوبه دار

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۳ ق٫ظ
بخشش قاتل پای چوبه دار رئیس دادگستری ماهشهر خبر داد: با همت ، تلاش و وساطت اعضاء شعبه ۵ شورای حل اختلاف این شهرستان خانواده مقتول ، قاتل فرزند خود را با عفو و بخشش از چوبه دار نجات دادند.

 قلم ماندگار/ خوزستان:

رئیس دادگستری ماهشهر خبر داد: با همت ، تلاش و وساطت اعضاء شعبه ۵ شورای حل اختلاف این شهرستان خانواده مقتول ، قاتل فرزند خود را با عفو و بخشش از چوبه دار نجات دادند.

 به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی توسعه حل اختلاف استان خوزستان محمد دانشور رئیس دادگستری ماهشهر با اعلام این خبر گفت: چند ماه پیش در یک نزاع دسته جمعی فردی به قتل می رسد که پس از این حادثه اختلافاتی شدیدی بین خانواده مقتول و قاتل رخ می دهد و باعث ناآرامی در برخی از مناطق ساکن این ۲ خانوار می گردد.

وی افزود: پس از دستگیری قاتل و ارجاع پرونده به شعبه ۵ شورای حل اختلاف ماهشهر بلافاصله اعضاء این شعبه با همکاری بزرگان ، سران عشایر ، معتمدین و خیرین این شهرستان و برگزاری چندین جلسه با بزرگان و ریش سفیدان طرفین درگیر ، زمینه را برای صلح و سازش بین این ۲ خانوار فراهم می کنند.

دانشور در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه تلاش و کوشش اعضاء شعبه ۵ شورای حل اختلاف این شهرستان در شرایط سخت شیوع بیماری کووید ۱۹ کرونا به ثمر نشست و خانواده مقتول از خون فرزند خود گذشتند و با عفو و بخشش بی قید و شرط قاتل فرزند خود ، آن را از چوبه دار نجات دادند.

رئیس دادگستری ماهشهر ضمن قدردانی از اولیاء دم و همچنین تلاش و کوشش اعضاء شعبه ۵ شورای حل اختلاف ، بزرگان ، سران عشایر ، معتمدین و خیرین این شهرستان ، خاطر نشان کرد:کسانی که عفو و بخشش می‌کنند و هم در زمینه اصلاح ذات البین قدم برمی دارند بدون شک پیش خداوند متعال عزیز هستند و همیشه در تاریخ ماندگار خواهند بود لذا حلاوتی که در عفو و گذشت است در انتقام نیست و اولیای دم با گذشت از قاتل فرزند خود ، کار بسیار بزرگی و خدا پسندانه ی انجام نمودند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار