مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان:

بخشش قبض های برق مردم خوزستان ابلاغ نشده است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۲ ب٫ظ
بخشش قبض های برق مردم خوزستان ابلاغ نشده است مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: شرکت توانیر یا وزارت نیرو هیچ بخشنامه ای دال بربخشودگی قبض های بهمن ماه گذشته به شرکت توزیع نیروی برق خوزستان و یا اهواز ابلاغ نکرده است.

 به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، ضا غضنفری اظهار کرد: تاکنون بخشنامه ای از سمت وزیر و یا شرکت توانیر در ارتباط با موضوع بخشودگی قبوض برق بهمن ماه مشترکان خوزستانی به ما ابلاغ نشده است.

وی با تأکید بر اینکه این موضوع را از سوی همه افراد به گوش ما رسانده اند ولی بخشنامه رسمی آن ابلاغ نشده است، گفت: از استاندار خوزستان که موضوع را پیگیری کردیم وی اعلام کرده موضوع بخشودگی قبوض بهمن ماه را از رئیس جمهور خواستم که قبول کرده و حتی به وزیر نیرو نیز گفته است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان تأکید کرد: باز هم اعلام می کنم تا کنون هیچ نامه، بخشنامه، دستور و اشاره ای به ما اعلام نشده و حتی از ساز و کار آن هم خبر نداریم.

غضنفری بیان کرد: توانیر و یا وزارت نیرو هیچ بخشنامه ای دال بر بخشودگی قبوض بهمن ماه به شرکت توزیع نیروی برق خوزستان و یا اهواز ابلاغ نکرده است.

وی در ارتباط با تکلیف قبوض بهمن ماه مشترکان برق خوزستانی گفت: به هر حال تا زمانی که بخشنامه به دست ما نرسد طبق روال همیشگی مبلغ قبوض مشترکان را دریافت می کنیم.

فروردین ماه جاری بود که به دنبال مشکلات به وجود آمده بر اثر پدیده ریزگردها، رئیس جمهور با پیشنهاد استاندار خوزستان مبنی بر رایگان شدن قبض برق مردم خوزستان در بهمن پارسال موافقت و در پی نوشت نامه استاندار، دستور رایگان شدن قبض برق بهمن مردم استان خوزستان را به حمید چیت چیان وزیر نیرو صادر کرد.

اکنون قبض های برق برخی مشترکان خوزستانی در حالی صادر شده که در آنها به علت عدم پرداخت قبض بهمن ماه، اخطار قطع برق قید شده است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار