معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان:

برخورد قاطع و بدون اغماض با واحدهای صنفی متخلف در خوزستان

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۹ ب٫ظ
برخورد قاطع و بدون اغماض با واحدهای صنفی متخلف در خوزستان معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با بیان این‌که باید با واحدهای صنفی متخلف در ا‌ستان خوزستان به صورت قاطع برخورد شود، گفت: میوه و تره‌بار و گوشت قرمز و مرغ از جمله گروه‌های کالایی پرمصرف در استان هستند که بخش گسترده‌ای از بازار را به خود اختصاص داده‌اند و در این زمینه باید نظارت از آن‌ها به صورت ویژه انجام بگیرد.

قلم ماندگار:

علی‌محمد رحمانی زاده  با اشاره به بحث بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات در راستای رفع التهاب و آرام‌سازی فضای بازار اظهار کرد: بازرسان باید در مقطع کنونی با نگاهی جدید و متفاوت وارد عرصه نظارت شوند و در هر جا لازم دانستند، به استناد قانون ورود کرده و بازرسی‌های لازم را انجام دهند.

وی با بیان این‌که باید با واحدهای صنفی متخلف در ا‌ستان خوزستان به صورت قاطع برخورد شود، افزود: هر زمان که تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و فروشندگان کالا و خدمات معادلات عرضه و تقاضا را رعایت نکنند و مرتکب تخلفات در این حوزه شوند، بدون اغماض با آن‌ها برخورد قانونی خواهد شد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با تاکید بر نظارت ویژه بر گروه‌های کالایی پرمصرف تصریح کرد: میوه و تره‌بار و گوشت قرمز و مرغ از جمله گروه‌های کالایی پرمصرف در استان هستند که بخش گسترده‌ای از بازار را به خود اختصاص داده‌اند و در این زمینه باید نظارت از آن‌ها به صورت ویژه انجام بگیرد.

رحمانی زاده ادامه داد: در جهت بازدارندگی تخلفات صنفی، بازرسان باید با استفاده از همه اهرم‌های قانونی با همه تخلفات به ویژه تخلفات محرزشده برخورد جدی و قاطع کنند. در این زمینه برخورد در زمینه عدم عرضه کالا و گران‌فروشی باید در اولویت قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: مردم درصورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی از طریق سامانه تلفنی ۱۲۴ موضوع را اطلاع دهند تا در سریعترین زمان ممکن به گزارش آن‌ها رسیدگی شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار