آیت الله کعبی:

برخی از مستندات ارائه شده از انتخابات شورای شهر اهواز بسیار قابل تامل و بررسی است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۴ ق٫ظ
برخی از مستندات ارائه شده از انتخابات شورای شهر اهواز بسیار قابل تامل و بررسی است نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی از مستندات ارائه شده از انتخابات شورای شهر اهواز بسیار قابل تامل و بررسی است.

به گزارش خبرنگار قلم ماندگار، با توجه به اعتراضات گسترده نسبت به روند برگزاری انتخابات و بروز تخلفات گسترده آیت االله عباس کعبیبا ابراز نگرانی از موضوع پیش آمده خواستار رسیدگی هر چه سریعتر هیات نظارت عالی انتخابات شوراها به انتخابات شهر اهواز شد.

در پی پیگیری‌های آیت الله کعبی رئیس هیات مرکزی نظارت برانتخابات شوراهای شهر و روستا از تهران برای بررسی تخلفات وارد اهواز شدند.

آیت الله کعبی در خصوص تخلفات صورت گرفته در انتخابات شورای شهر اهواز اظهار کرد: خواسته‌های مردم جهت احقاق حقوق قانونی و امانت رای مردم که حق الناس است را از شورای مرکزی انتخابات شورای شهر و روستا در تهران با اسناد پیگیری کردم ان شاء الله اعمال قانون خواهد شد.

وی همچنین تصریح کرد: نباید اعتماد مردم برای شرکت در انتخابات و مشارکت در سرنوشت خود دچار هیچ خللی شود. برخی از مستنداتی که ارائه شده است بسیار قابل تامل و بررسی است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: از عموم مردم عزیز می‌خواهم بر حفظ امنیت و نظم عمومی حریص باشند. قطعا امور  از راه‌های قانونی دنبال خواهد شد.

در این حال سید احمد پور فرجی، مسوول هیئت نظارت بر انتخابات‌ شوراى شهر و روستا در استان خوزستان، به آیت الله کعبی اطمینان داد آرا دوباره شمارش خواهند شد و صندوق‌ها دوباره بررسی و تا دو روز دیگر نتیجه اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

  1. Jillian   ۱۰/۰۶/۱۳۹۹  
آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار