بررسی وضعیت سدها و سیل در خوزستان با حضور علی ساری در برنامه زنده رادیویی ۳۶۰ درجه رادیو گفت و گو + فایل صوتی

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۳ ب٫ظ
بررسی وضعیت سدها و سیل در خوزستان با حضور علی ساری در برنامه زنده رادیویی ۳۶۰ درجه رادیو گفت و گو + فایل صوتی خوزستان – قلم ماندگار- نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی در برنامه زنده رادیویی ۳۶۰ درجه رادیو گفت و گو، وضعیت سدها و سیل در خوزستان را بررسی کرد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی صبح امروز پنجم اردیبهشت ماه سال جاری در ارتباط تلفنی در برنامه زنده رادیویی ۳۶۰ درجه رادیو گفت و گو، وضعیت سدها و سیل در خوزستان را بررسی کرد.

علی ساری با بیان اینکه سیل خوزستان به دلیل مدیریت ضعیف سدها رخ داد و لازم بود وزارت نیرو در این زمینه اقدامات ویژه‌ای را انجام دهد.تاکید کرد: اگر راهسازی آب و ورودی سدهای دز و کرخه هم به درستی مدیریت می شد، سیلاب نمی توانست چنین خسارت هایی را بر مردم خوزستان تحمیل می کرد.

یادآور می شود: این برنامه با حضور محمودزاده(تهیه کننده)، زارع(کارشناس مجری)، دکتر فرود شریفی(مسئول بخش خشکسالی و تغییر اقلیم معاونت علمی ستاد آب ریاست جمهوری)، دکتر هدایت فهمی(رئیس مرکز پژوهشی پژوه آب گستر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، رضا امامی(خبرنگار) و ارتباط تلفنی با دکتر علی ساری(نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی) برگزار شد.

فایل صوتی

http://yon.ir/v7g0Q

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار