مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در ادامه اجرای مانور مدیریت مصرف اعلام کرد:

 برقهای  غیرمجاز جمع آوری، و  مصرف روشنایی معابر تعدیل می شود

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ | ۱۵:۳۴ ب٫ظ
 برقهای  غیرمجاز جمع آوری، و  مصرف روشنایی معابر تعدیل می شود مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به آغاز مانور مدیریت مصرف گفت: به دلیل محدودیت‌های سوخت گاز در کل کشور، از امروز در خوزستان روشنایی معابر یک در میان و پارک‌ها و میدان‌ها و ورودی‌های شهر به جز مراکز و نقاط حادثه‌خیز و پرخطر خاموش می‌شوند.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به آغاز مانور مدیریت مصرف گفت: به دلیل محدودیت‌های سوخت گاز در کل کشور، از امروز در خوزستان روشنایی معابر یک در میان و پارک‌ها و میدان‌ها و ورودی‌های شهر به جز مراکز و نقاط حادثه‌خیز و پرخطر خاموش می‌شوند.
علی خدری اظهار کرد: مانور دو روزه سراسری مدیریت مصرف، از امروز ۲۵ دی‌ماه همزمان با کل کشور، با اولویت جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز و تعدیل مصرف روشنایی معابر آغاز شده و امیدواریم در کاهش و مدیریت مصرف تاثیر داشته باشد.
وی با بیان اینکه وضعیت مصرف برق در صورت عدم مدیریت مصرف و به دلیل کمبود گاز، ممکن است دشوار شود، افزود: این مانور با محوریت کنترل انرژی مصرفی ادارات، سازمانها،ارگانها ومراکز آموزشی؛ مدیریت انرژی مصرفی در صنایع  بزرگ و شهرکهای صنعتی؛ کنترل بار مصرفی  و دیماند قراردادی  مشترکین؛ کنترل وضعیت روشنایی معابر (کاهش ۵۰ درصدی) اصلاح انشعاب ( جمع آوری برق های غیر مجاز) و شناسایی و جمع آوری مراکز رمز ارز غیرمجاز برگزار شده است.
خدری با اشاره به سرمای هوا و احتمال کمبود انرژی برق و گاز در کشور، تصریح کرد: طبق پیش‌بینی‌ها، ممکن است وضعیت برق در ادامه زمستان، در صورت عدم مدیریت مصرف و به دلیل کمبود گاز،  دشوارتر از تابستان باشد و در این زمینه به همکاری همه بخش‌ها نیاز داریم‌.
وی با تاکید بر تامین برق مشترکین خانگی به صورت ۱۰۰ درصدی گفت: صنایع و کشاورزان در این خصوص با شرکت توزیع برق خوزستان همکاری کرده و محدودیت‌ها را در صورت نیاز، اعمال می‌کنند. همچنین از دستگاه‌های اجرایی، بیمارستان‌ها، نهادها و سازمان‌ها درخواست می‌شود اگر مجهز به دستگاه دیزل ژنراتور هستند؛ از آن استفاده کنند.
خدری گفت: به دلیل محدودیت‌های سوخت گاز در کل کشور، از امروز در خوزستان روشنایی معابر یک در میان و پارک‌ها و میدان‌ها و ورودی‌های شهر به جز مراکز و نقاط حادثه‌خیز و پرخطر خاموش می‌شوند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در پایان اظهار داشت : مشترکین صنعتی و تولیدی ، که در این شرایط حساس  با ما همکاری داشتند، پاداش خوش مصرفی و همکاری  پیک بار را از شرکت توزیع نیروی برق دریافت خواهند کرد .
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار