برنامه صدا و سیمای خوزستان در شب یلد/ یلدای جنوبی و یک قاچ دورهمی

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۵ ب٫ظ
برنامه صدا و سیمای خوزستان در شب یلد/ یلدای جنوبی و یک قاچ دورهمی اهواز_ قلم ماندگار_برنامه های صدا و سیمای خوزستان در شب یلدا اعلام شد.

قلم ماندگار:

برنامه تلویزیونی

یلدای جنوبی:

یلدای جنوبی عنوان ویژه برنامه ایست که به مناسبت طولانی ترین شب سال مهمان محفل گرم خانواده های عزیز خوزستانی خواهد بود . این برنامه با آیتم های بسیار متنوع و هیجان انگیز لحظات بسیار شاد ومفرحی را برای مخاطبان خود فراهم میکند .
در برنامه یلدای جنوبی به معرفی آداب و سنن شب یلدا در خوزستان، مراسم ویژه این شب در بین مردم این استان می پردازد.
از دیگر آیتم های آن حضور خوانندگان عربی، فارسی و بختیاری و محلی همراه با اجرای زنده در برنامه و نیز معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان بهبهان ازجمله گل نرگس به عنوان سوغات این شهرستان ، پخش مسابقه پیامکی ،مهمان وگزارش های مردمی می باشد .
ویژه برنامه یلدای جنوبی با تهیه کنندگی محمد بدری ساعت ۲۱/۳۰ به مدت ۶۰دقیقه جمعه شب از شبکه استانی سیمای خوزستان تهیه و پخش می شود .
برنامه رادیویی
یک قاچ دورهمی :

یک قاچ دورهمی عنوان ویژه برنامه رادیویی شب یلدا به تهیه کنندگی آقای رادمهر و گویندگی خانم پرورش روزجمعه ساعت ۲۲ به مدت ۱۲۰دقیقه مهمان خانه های گرم خانواده های خوزستانی خواهد بود.

این ویژه برنامه با آیتم های متنوعی چون نمایش زنده با حضور شخصیت نمایشی مرضیه ایگدر در کنار مجری برنامه ،معرفی آداب و سنن شب چله توسط کارشناس برنامه ، حافظ خوانی ، بخش گزارشی ، موسیقی و پخش ترانه از خوانندگان استانی و محلی سعی می کند لحظات شاد و مفرحی برای مخاطبان فراهم آورد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار