برندگان سیزده میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون ریال جایزه مشخص شدند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۴ ق٫ظ
برندگان سیزده میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون ریال جایزه مشخص شدند در مراسمی، در روز چهارشنبه، یازدهم اردیبهشت­ماه سال ۱۳۹۸، در سالن همایش ساختمان مرکزی بانک آینده و با حضور اعضای هیأت مدیره و جمعی از معاونان، مدیران و رؤسای شعب بانک آینده، مراسم قرعه­کشی نهمین دوره باشگاه مشتریان، انجام شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، در مراسمی، در روز چهارشنبه، یازدهم اردیبهشت­ماه سال ۱۳۹۸، در سالن همایش ساختمان مرکزی بانک آینده و با حضور اعضای هیأت مدیره و جمعی از معاونان، مدیران و رؤسای شعب بانک آینده، مراسم قرعه­کشی نهمین دوره باشگاه مشتریان، انجام شد.

با انجام این قرعه­کشی، برندگان ۱۳۹۸ جایزه نقدی به ارزش ۱۳٫۴۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال، شناخته شدند.

آقایان: علی ابراهیمی از شعبه تهران – بازار موبایل، بیرامعلی اسکندرزاده میانجی از شعبه تهران – مقدس اردبیلی و حمیدرضا فیروززاده از شعبه شیراز، هر کدام برنده یک جایزه یک میلیارد ریالی شدند.

ضمناً، آقایان: آرش کشاورزی از شعبه تهران – دو راهی قلهک، علی اصغر یمینی از شعبه تهران – صادقیه، محمد حسینعلی­زاده از شعبه تهران – بازار آهن (بهاران ۲) ، میر ابوالفضل حسنی از شعبه تبریز – خیابان امام خمینی (ره)، و خانم فرشته روشن چراغ از شعبه کرمانشاه – میدان فردوسی، هر کدام، برندگان جایزه پانصد میلیون ریالی بودند.

برندگان ۱۳۹۰ جایزه دیگر، شامل: ۲۰۰ جایزه ده میلیون ریالی و ۱۱۹۰ جایزه پنج میلیون ریالی نیز در این جلسه مشخص و تعیین گردیدند.

شـایان ذکر است؛ امتیاز مـشتری به صورت تجـمعی روزانه از مجـموع امتـیاز افتـتاح حسـاب و مانـده سپـرده­های قرض­الحسنه، خدمات بانکداری الکترونیکی و امتیاز هدیه، بدست آمد. هم­چنین، طی این دوره، طرح‌های تشویقی هوای پاک، روز مادر، کارت هدیه نوروز، خدمات بانکداری الکترونیکی و دعوت از دوستان نیز برگزار و به حدود ۴٫۰۰۰ نفر از ایشان، جوایزی به قید قرعه اهدا گردید.

گفتنی است؛ نهمین دوره باشگاه مشتریان از ۴ آذرماه سال ۱۳۹۷ آغاز و تا ۳۱ فروردین­ماه سال ۱۳۹۸، ادامه داشت.

یادآوری می­نماید؛ به­زودی، جزئیات دهمین دوره باشگاه مشتریان، به اطلاع عموم خواهد رسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده اسامی برندگان، به سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان به نشانی: ba.efarda.ir و شعب بانک آینده در سراسر کشور مراجعه فرمایید.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار