برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرتدارکات و امورکالا و رییس امورحقوقی و قراردادهای مناطق نفت خیز جنوب

تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۹:۵۸ ب٫ظ
برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرتدارکات و امورکالا و رییس امورحقوقی و قراردادهای مناطق نفت خیز جنوب اهواز- قلم ماندگار- مراسم تودیع و معارفه مدیرتدارکات و امور کالا و رییس امور حقوقی و قراردادهای شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با حضور مدیرعامل، مدیران عامل شرکت های تابع و مدیران ستادی برگزار شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی، در این آیین مهندس احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر و سالگرد چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی، به رشادت های مردان و زنان غیور این مرز و بوم در پیروزی انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: کارکنان صنعت نفت جنوب با برگزاری اعتصابات خود نقش مهمی در تسریع روند پیروزی انقلاب شکوهمند کشورمان ایفا کردند.

 وی در ادامه به تغییر و تحولات اخیر در این شرکت اشاره کرد و گفت: تغییر و تحول در هر سازمان امری طبیعی است و این تغییرات به معنی ضعف و ناکارآمدی افراد نیست بلکه به منزله یک  تحول  است تا سازمان با یک نظام مندی منسجم تر و در راستای پیشبرد اهداف گام بردارد.

 مهندس محمدی در ادامه بیان اینکه گزینه های متعددی برای انتصاب مدیریت تدارکات و امور کالا و رییس امور حقوقی و قراردادهای مناطق نفتخیزجنوب وجود داشت، یادآورشد: تجربه و تخصص آقایان امینی زاده و زمانی زاده باعث شد تا این افراد به عنوان مدیرتدارکات و امور کالا و رییس امور حقوقی و قراردادهای مناطق نفتخیزجنوب مشغول فعالیت شوند.

 وی اظهار امیدواری کرد این دو مجموعه با استفاده از ظرفیت نیروهای مستعدی که در اختیار دارند، در راستای پیشبرد اهداف سازمان گام بردارند و امور حقوقی و قراردادها نیز متون حقوقی و قراردادها را متناسب با شرایط سازمان در نظر بگیرد و در تمامی محدوده مناطق نفت خیز جنوب اجرایی کند.

 وی همچنین از تلاش های مهندس جهانگیری مدیر سابق تدارکات و امور کالا و فریدون بهمئی رییس سابق امور حقوقی و قراردادهای مناطق نفت خیز جنوب تشکر و قدردانی کرد.

 همچنین در این مراسم امینی زاده مدیر تدارکات و امور کالا نیز طی سخنانی با اشاره به اینکه باید برای تامین کالاهای مورد نیاز از توان ساخت داخل بیش از پیش بهره ببریم، یادآورشد: برای دستیابی به این مهم باید نگاه ما فرایند محور باشد نه وظیفه ای تا با این رویکرد بتوانیم در راستای پیشبرد اهداف سازمان گام برداریم.

 علیرضا زمانی زاده رییس امور حقوقی و قراردادها نیز در این مراسم اظهار امیدواری کرد تا با استفاده از ظرفیت های موجود در مناطق نفت خیز جنوب و بویژه امور حقوقی و قراردادها، در زمینه دستیابی به اهداف و پویایی سازمان حرکت کنیم.

 فریدون بهمئی رییس سابق امور حقوقی و قراردادها نیز در این مراسم وجود کارکنان مستعد در این اداره را از مهمترین نقاط قوت سازمان عنوان کرد و گفت: استفاده از ظرفیت کارکنان حقوقی و قراردادها در زمینه طرح توسعه ۲۸ مخزن، بیانگر این واقعیت است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار