برگزاری اولین جلسه قرارگاه دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز  در سالجاری

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ | ۲۳:۲۷ ب٫ظ
برگزاری اولین جلسه قرارگاه دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز  در سالجاری به همت معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، اولین جلسه قرارگاه دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی این دانشگاه در سالجاری با حضور دکتر فرهاد ابول نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز در این دانشگاه تشکیل شد.

قلم ماندگار / خوزستان:

به گزارش  قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، یکشنبه ۲۳ شهریورماه جاری  اولین جلسه قرارگاه دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز،  پیرامون بررسی وضعیت انبارها، سیستم های تعهدی و اچ آی ایکس (HIX)  تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی بیمارستان  شهید بقایی ۲ برگزار شد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، گفت: در این جلسه گزارش هایی از نحوه وضعیت موجودی دارو و بدهی دارویی در بیمارستان شهید بقایی۲،  ارزیابی عملکرد وضعیت خدمات دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی این بیمارستان بیان شد.

دکتر حسین برزگر ادامه داد: همچنین وضعیت مالی این بیمارستان در حوزه دارو و ملزومات پزشکی  مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر یوسف بهداروندی مدیر امور دارویی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز گزارشی از میزان خرید دارو و فاکتورهای خونی بیمارستان شهید بقایی۲ و میزان بدهی دارویی آن مرکز را ارئه کرد که مورد توجه جمع قرار گرفت.

دکتر حبیب صفری نیا مدیر نظارت و ارزیابی تجهیزات پزشکی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز هم در این جلسه گزارش تحلیلی از وضعیت تجهیزات پزشکی، چگونگی و میزان مصرف ملزومات مصرفی پزشکی بیمارستان شهید بقایی ۲ را بیان کرد.

در پایان نقطه نظرات ریئیس بیمارستان شهید بقایی ۲،  مسئولان مدیریت واحدهای ستادی دانشگاه و قائم مقام رئیس دانشگاه در امور سلامت بیان و در پایان جمع بندی و اختتام جلسه توسط ریاست دانشگاه انجام شد.

یادآور می شود: دکتر فرهاد ابول نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز هم با تاکید بر استمرار این جلسات به اهمیت شرکت در این جلسه اشاره و راهکارهای عملی مفیدی را در راستای دستیابی به اهداف جلسه ارائه کرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار