توسط معاونت غذا و داروی اهواز صورت گرفت؛

برگزاری اولین جلسه هم اندیشی برنامه عملیاتی معاونت های غذا و دارو قطب ۴ در اهواز + گزارش تصویری

تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ | ۱۴:۵۰ ب٫ظ
برگزاری اولین جلسه هم اندیشی برنامه عملیاتی معاونت های غذا و دارو قطب ۴ در اهواز + گزارش تصویری اولین جلسه هم اندیشی برنامه عملیاتی معاونت های غذا و دارو قطب ۴ در اهواز برگزار شد.

قلم ماندگار:

اولین جلسه هم اندیشی برنامه عملیاتی معاونتهای غذا و دارو قطب ۴ در اهواز برگزار شد.
این جلسه در راستای دستور دکتر ایرج نظری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز  مبنی بر ضرورت جلسات معاونت های متناظر در قطب ۴، اولین جلسه هم اندیشی برنامه عملیاتی معاونت های غذا و دارو در تاریخ ۶ آذر ماه جاری با حضور معاونین و مسئولین پایش برنامه عملیاتی معاونتهای قطب ۴ در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو اهواز برگزار شد.
در این جلسه دکتر حسین برزگر، معاون غذا و دارو اهواز بر اهمیت برنامه ریزی و در پیشبرد و دستیابی به اهداف سازمانی تاکید کرد.
وی ضمن برشمردن فواید برنامه جامع مشترک برنامه عملیاتی دانشگاه که در طی سال های اجرایی را رو به بهبود دانست و گفت: نتیجه تعامل حداکثری ادارات کل سازمان غذا و دارو معاونت های غذا و دارو دانشگاه ها است و بر حمایت هرچه بیشتر از کارشناسان و مدیران هم تاکید کرد.
در ادامه گزارش وضعیت معاونت های غذا و دارو قطب ۴ در دستیابی به برنامه های پیش بینی شده در سال ۹۶ و سه ماهه اول ۹۷ارائه شد.
یادآور می شود: مدیران و رابطین معاونت غذا و دارو اهواز فعالیت های و مستندات موردنیاز برای بارگذاری سه ماهه سوم با نگاهی به سه ماهه چهارم سال ۹۷ را شرح داده و در پایان معاونین غذا و مسئولین پایش برنامه عملیاتی بر تداوم این جلسات و هم اندیشی حداکثری در حوزه های تخصصی تاکید کردند.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار