برگزاری اولین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی سال ۹۸ در دانشگاه علوم پزشکی اهواز

تاریخ انتشار: یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۱ ب٫ظ
برگزاری اولین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی سال ۹۸ در دانشگاه علوم پزشکی اهواز خوزستان- قلم ماندگار- اولین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی سال ۹۸ در دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، اولین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی سال ۹۸ صبح امروز یکشنبه نهم تیرماه ۹۸ در محل حوزه دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی اهواز با محوریت بیمارستان رازی برگزار شد.

این جلسه به منظور مصرف بهینه و کاهش هزینه ها در حوزه دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی در بیمارستان های تابعه دانشگاه توسط معاونت غذا و داروی اهواز برگزار شد.

در این جلسه ابتدا کارشناسان حوزه دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی گزارش های تفصیلی از بیمارستان رازی اهواز عنوان کردند که توسط اعضای کمیته تخصصی مذکور مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت که در نهایت منجر به نتایج قابل توجهی شد.

همچنین در ادامه این جلسه مقرر شد که بیمارستان رازی موضوعات مطروحه را بررسی و در جلسه آینده که ماه دیگر برگزار می شود، گزارشی از رفع نواقص و اقدامات انجام شده را ارائه نمایند.

یادآور می شود: کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی از سال گذشته تاکنون توسط معاونت غذا و داروی اهواز در محل حوزه ریاست دانشگاه با حضور رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه، معاونان، مدیران و کارشناسان معاونت های بهداشت، درمان، غذا و دارو و روسای بیمارستان های تابعه دانشگاه به طور مستمر برگزار می شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار