برگزاری بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان تأمین اجتماعی خوزستان

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۶ ق٫ظ
برگزاری بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان تأمین اجتماعی خوزستان همزمان با سراسر کشور بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم با حضور کارکنان واحدهای بیمه ای و درمانی تأمین اجتماعی استان خوزستان برگزار گردید

قلم ماندگار:

به گزارش  قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان ؛ در مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات ضیاء صباغ معاون بیمه ای اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان با تاکید بر گسترش و ترویج اندیشه های قرآنی و فرهنگ دینی گفت : این دوره از مسابقات در مرحله مقدماتی در چهار رشته حفظ ، قرائت ، ترتیل و مفاهیم و به صورت مشترک با حضور کارکنان واحدهای بیمه ای و درمانی سازمان تأمین اجتماعی خوزستان برگزار می گردد. صباغ برگزاری دوره های قرآنی را موجب انس هر چه بیشتر آحاد جامعه با مفاهیم قرآن برشمرد و افزود : قرآن کریم هدایت کننده انسانها به سوی سعادت در دنیا و آخرت است و بی شک تربیت کننده افراد و جوامع انسانی به سوی کمال ، تعالی و نیل به ارزشهای اخلاقی است.

معاون بیمه ای اداره کل تأمین اجتماعی خوزستان با تقدیر از اهتمام معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان ، حضور و استقبال کارکنان را چشمگیر عنوان و تصریح کرد : این کتاب آسمانی برنامه زندگی و کتاب عمل به دستورات خداوند تبارک و تعالی است و پرداختن به آن سرآغازی است برای تفکر و ایمان و وسیله ای برای رسیدن به پاداشی عظیم. وی بهره مندی درست از مفاهیم عمیق قرآن و سیره انبیاء الهی را هدیه و الگویی بی بدیل برشمرد که بواسطه عمل و تاثیر پذیری از آن می توان به مردم خدمت کرد.

لازم به ذکر است نفرات برگزیده این دوره از مسابقات در بخش برادران و خواهران برای حضور در مرحله نهایی به مشهد مقدس معرفی و اعزام می گردند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار