جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه خوزستان خبر داد:

برگزاری بیش از ۱۰۰ برنامه جهادی، فرهنگی و آموزشی توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی در هفته بسیج

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ | ۲۲:۲۹ ب٫ظ
برگزاری بیش از ۱۰۰ برنامه جهادی، فرهنگی و آموزشی توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی در هفته بسیج جانشین بسیج جامعه پزشکی خوزستان گفت: امسال در هفته بسیج بیش از ۱۰۰ برنامه جهادی، فرهنگی و آموزشی توسط سازمان و کانون های بسیج جامعه پزشکی خوزستان بر گزار می شود.

قلم ماندگار:

ستوانیکم پاسدار سجاد بهمئی جانشین بسیج جامعه پزشکی خوزستان در گفت و گو با پایگاه خبری قلم ماندگار، با تشریح برنامه های هفته بسیج توسط این سازمان، اظهار کرد: امسال در هفته بسیج بیش از ۱۰۰ برنامه جهادی، فرهنگی و آموزشی توسط سازمان و کانون های بسیج جامعه پزشکی بر گزار می شود.

وی در ادامه بیان کرد: این برنامه ها  شامل اعزام ۳۰ تیم پزشکی شهید دکتر رهنمون به مناطق هدف و ارائه خدمت به نیازمندان، اعزام تیم های پزشکی به مدارس به منظور ویزیت دانش آموزان مناطق کم برخوردار، اعزام تیم های پزشکی به مساجد برای اجرای طرح خدمت پزشکان در مساجد، اعزام تیم های پزشکی تخصصی و فوق تخصصی به مناطق محروم است.

بهمئی در پایان یادآور شد:  همچنین دیدار با خانواده شهدا .غبار روبی و عطر افشانی مزار شهداو برگزاری مسابقات فرهنگی و برگزاری کارگاه های آموزشی از جمله برنامه های مهم سازمان در طول هفته بسیج است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار