برگزاری جشنواره بهاری اروند با حضور هنرمندان کشوری در آبادان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۱ ب٫ظ
برگزاری جشنواره بهاری اروند با حضور هنرمندان کشوری در آبادان [ad_1] آبادان – ایرنا – همزان با تعطیلات نوروزی و سفر گردشگران به منطقه آزاد اروند، جشنواره بهاری اروند با حضور هنرمندان سرشناس کشوری در سالن سینما نفت آبادان برگزار می شود. تهیه کننده جشنواره بهاری اروند یکشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت:این جشنواره به مدت ۶ شب برای شهروندان آبادان و خرمشهر […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – همزان با تعطیلات نوروزی و سفر گردشگران به منطقه آزاد اروند، جشنواره بهاری اروند با حضور هنرمندان سرشناس کشوری در سالن سینما نفت آبادان برگزار می شود. تهیه کننده جشنواره بهاری اروند یکشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت:این جشنواره به مدت ۶ شب برای شهروندان آبادان و خرمشهر و گردشگران و مسافران ورودی به منطقه آزاد اروند در سینما نفت آبادان برگزار می شود.
احمد محمدی افزود:این جشنواره از دوم فروردین ۹۶ آغاز شده و هفتم فروردین ماه نیز به پایان می رسد.
وی اظهار داشت:رضا صادقی، مهدی یراحی، حمید عسکری، علی لهراسبی، فرزاد فرزین دو گروه ۷ به ترتیب از روز دوم تا هفتم فروردین ماه در این جشنواره به اجرای زنده موسیقی می پردازند.
تهیه کننده جشنواره بهاری اروند، قیمت بلیت این جشنواره را بین ۳۵۰ هزار تا یک میلیون ریال اعلام کرد و بیان داشت:امکان خرید بلیت از طریق سامانه Goghnoos.com برای علاقه مندان نیز فراهم است.
محمدی تصریح کرد:همچنین کودکان سرطانی و معلول ذهنی می توانند با پیامک به شماره ۰۹۳۹۳۴۱۵۳۷۴ برای ورود به صورت افتخاری هماهنگی های لازم را انجام دهند.
۷۱۰۴/۶۱۲۵**خبرنگار:مسعود گادار**انتشار:سید بهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار