برگزاری جشنواره عشایری در بخش فتح المبین شوش

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۳:۱۲ ب٫ظ
برگزاری جشنواره عشایری در بخش فتح المبین شوش [ad_1] شوش – ایرنا – در دهمین روز از دهه مبارک فجر جشنواره عشایری روز پنجشنبه در شهر فتح المبین شوش برگزار شد. به گزارش ایرنا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شوش در این جشنواره در سخنانی به اهمیت حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت. یوم الله۲۲ بهمن یادآور لحظات […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – در دهمین روز از دهه مبارک فجر جشنواره عشایری روز پنجشنبه در شهر فتح المبین شوش برگزار شد. به گزارش ایرنا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شوش در این جشنواره در سخنانی به اهمیت حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت. یوم الله۲۲ بهمن یادآور لحظات شیرین همراهی و همگامی ملت سربلند ایران تحت لوای ولایت فقیه و رهبری حضرت امام راحل (ره) است.
سرگرد کریم بابایی افزود:۲۲ بهمن یادآور احیای ارزش های الهی در دوران معاصر است .
وی افزود : بی‌شک حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن بار دیگر دشمنان اسلام را ناامید و مشتاقان عدالت را امیدوار خواهد کرد و بار مسئولیت حراست از ارزش های انقلاب اسلامی را بر دوش مسئولان سنگین تر خواهد نمود.
امام جمعه شوش نیز در سخنانی ضمن تبریک دهه مبارک فجر به ولایتمداران عشایر گفت:مردم ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ قاطعی به یاوه گویی رئیس جمهوری آمریکا خواهند داد.
حجت الاسلام سیدمحمدامام آحاد مردم و مسئولان را به حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن فراخواند.
در این جشنواره علاوه بر برگزاری آئین شعرخوانی به زبان محلی ، شیوه زندگی عشایر و نیز پخت انواع غذا و شیرینی و صنایع دستی عشایر به نمایش گذاشته شد.
۷۲۸۰/۶۰۶۸
خبرنگار:مجتبی پناهی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار