برگزاری دوره آسیب شناسی شرکتها و اتحادیه ها در تعاون روستایی خوزستان

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۹ ق٫ظ
برگزاری دوره آسیب شناسی شرکتها و اتحادیه ها در تعاون روستایی خوزستان قلم ماندگار- مسئول اداره آموزش و توسعه تعاون روستایی خوزستان از برگزاری دوره آسیب شناسی و کارآمدسازی در تعاونی ها ویژه مدیران عامل و ارکان شبکه و اعضای هیئت مدیره اتحادیه ها و شرکت های تعاونی خبر داد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، مسئول اداره آموزش و توسعه تعاون روستایی خوزستان از برگزاری دوره آسیب شناسی و کارآمدسازی در تعاونی ها ویژه مدیران عامل و ارکان شبکه و اعضای هیئت مدیره اتحادیه ها و شرکت های تعاونی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان عباس مسلمانی گفت: هدف از برگزاری چنین دوره ای بررسی چالش ها و مشکلات موجود، ارائه راهکارها و حل مشکلات سر راه شرکتها و اتحادیه ها است.
وی ادامه داد: در این دوره ۵۰ نفر از سراسر استان حضور داشتند و در ابتدای این دوره مسئول حراست تعاون روستایی استان با ارائه راهکارها و پیشنهادات با حاضرین به صحبت پرداخت.
مسئول اداره آموزش و توسعه تعاون روستایی خوزستان با اشاره به اینکه ۳۰۰ تشکل در تعاون روستایی مشغول خدمات رسانی به کشاورزان و روستائیان و تشکل های تخصصی هستند گفت: آموزش مسائل روز در موضوعات مختلف یکی از راهکارهای موفقیت است و امیدواریم بتوانیم در نیمه دوم سال با توجه به اینکه شرایط آب و هوایی بهتری را در استان داریم این دوره ها را بهتر و بیشتر برگزار کنیم.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار