مدیر تعاون روستایی خوزستان خبر داد:

برگزاری دوره آموزشی با عنوان بازایابی و بازار رسانی محصولات کشاورزی

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۳ ب٫ظ
برگزاری دوره آموزشی با عنوان بازایابی و بازار رسانی محصولات کشاورزی اهواز- قلم ماندگار-مدیر تعاون روستایی خوزستان از شرکت ۵۶ نفر فراگیر در دوره آموزشی بازاریابی و بازاررسانی محصولات کشاورزی ویژه مدیران عامل شرکت ها و اتحادیه های روستایی کشاورزی و زنان خبر داد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان جمشید بنی فری گفت: با توجه به اینکه خوزستان یکی از استان های بزرگ کشور در زمینه کاشت و برداشت انواع محصولات کشاورزی است، از این رو یکی از نیازهای مهم استان و کشاورزان را فروش محصولات خود با قیمت مناسب می دانیم.
وی ادامه داد: البته در این مسیر نیاز به بازاریابی مناسب و بازاررسانی مناسب توسط کشاورزان است و متولیان فروش محصولات کشاورزان است که با توجه به ضرورت برگزاری دوره های آموزشی برای مدیران عامل شرکت ها و اتحادیه های روستایی و زنان که مستقیما با کشاورزان در ارتباط هستند، دوره فوق برگزار شد.
بنی فری هدف از برگزاری دوره فوق را آشنایی با مفاهیم بازاریابی و بازاررسانی عنوان کرد و گفت: دوره فوق طبق تقویم اعلام شده از سوی سازمان مرکزی و در راستای چگونگی فعالیت ها و عملیات های بازاریابی و نحوه تعیین و قیمت گذاری محصولات کشاورزی برگزار و مورد استقبال قرار گرفت.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار