به همت علی اصغر کمالی رئیس انجمن متخصصین تجهیزات خوزستان صورت گرفت؛

برگزاری دومین آزمون مسئولین فنی تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز درمانی و شرکتهای توزیعی با نظارت دانشگاه علوم پزشکی اهواز

تاریخ انتشار: شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۸ ق٫ظ
برگزاری دومین آزمون مسئولین فنی تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز درمانی و شرکتهای توزیعی با نظارت دانشگاه علوم پزشکی اهواز اهواز- قلم ماندگار- به همت علی اصغر کمالی رئیس انجمن متخصصین تجهیزات خوزستان دومین آزمون مسئولین فنی تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز درمانی و شرکتهای توزیعی با نظارت دانشگاه علوم پزشکی اهواز در معاونت غذا و داروی اهواز برگراز شد.

قلم ماندگار:

با تلاش و همت علی اصغر کمالی رئیس انجمن متخصصین تجهیزات خوزستان دومین آزمون مسئولین فنی تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز درمانی و شرکتهای توزیعی با نظارت دانشگاه علوم پزشکی اهواز در معاونت غذا و داروی اهواز برگراز شد.

این آزمون که با حضور نمایندگان اداره تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز و انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی استان خوزستان راس ساعت مقرر، در آرامش و انضباط کامل انجام شد.، با برگزای این آزمون دیگر نیازی به حضور داوطلبان دوره های مربوطه برای شرکت در آزمون در تهران نیست و این امر باعث رضایتمندی داوطلبان را به همراه داشته است.
یادآور می شود: نتیجه این آزمون با مشارکت اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور و از طریق سایت مرکزی انجمن www.imedss.ir اعلام خواهد شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار