برگزاری نخستین جشنواره منطقه ای موسیقی مقاومت و پایداری در دزفول

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۰۶ ب٫ظ
برگزاری نخستین جشنواره منطقه ای موسیقی مقاومت و پایداری در دزفول [ad_1] دزفول – ایرنا – رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول گفت: نخستین جشنواره منطقه ای موسیقی محلی و سنتی مقاومت و پایداری در این شهرستان برگزار می شود. نادر سعادتی فرد روز دوشنبه به ایرنا افزود:این جشنواره موسیقی به مناسبت چهارم خرداد ، روز دزفول و به پاس بزرگداشت مدافعان و سرداران میهن […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول گفت: نخستین جشنواره منطقه ای موسیقی محلی و سنتی مقاومت و پایداری در این شهرستان برگزار می شود. نادر سعادتی فرد روز دوشنبه به ایرنا افزود:این جشنواره موسیقی به مناسبت چهارم خرداد ، روز دزفول و به پاس بزرگداشت مدافعان و سرداران میهن اسلامی در سالهای دفاع مقدس با هدف معرفی جنبه های نو و دریچه های تازه در رویکرد هنر موسیقی در دزفول همچنین مناطق جنگی کشور در ۲ بخش گروه نوازی سنتی و گروه نوازی محلی برگزار می شود.
وی زمان برگزاری این جشنواره را یکم و دوم خردادماه ۹۶ در دزفول عنوان کرد و افزود:
فراخوان این جشنواره بهمن ماه پارسال منتشر شده و علاقه مندان می توانند تا پایان فروردین ماه ۹۶ آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
وی اضافه کرد:این جشنواره منطقه ای ویژه هنرمندان استان های خوزستان، لرستان ، کرمانشاه،کردستان و ایلام می باشد و آثار ارسالی به دبیرخانه از سوی هیات داوران از تهران بررسی خواهند شد تا آثار برتر معرفی شوند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول گفت:پیش بینی می شود تا پایان زمان ارسال آثار ، ۲۰ اثر موسیقی به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.
به پاس ایستادگی و مقاومت مردم دزفول در هشت سال دفاع مقدس ، چهارم خرداد در تقویم کشور به عنوان روز مقاومت و پایداری – روز دزفول نامگذاری شده است.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار