برگزاری نمایشگاه بهاره در ایام پایانی سال در اهواز

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۷ ق٫ظ
برگزاری نمایشگاه بهاره در ایام پایانی سال در اهواز اهواز- قلم ماندگار-رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از برگزاری نمایشگاه بهاره در اهواز خبر داد و گفت: این نمایشگاه امسال با اولویت توزیع کالاهای اساسی از تاریخ ۱۷ اسفند ماه در محل نمایشگاههای دائمی استان خوزستان در اهواز برگزار خواهد شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان، امیر حسین نظری، با اشاره به برگزاری نمایشگاه بهاره در اهواز اظهار کرد: در این نمایشگاه با توجه به وضعیت اقتصادی مردم سعی شده است تا اجناسی را عرضه و توزیع کنیم که دارای کیفیت مطلوب و با قیمتی زیر قیمت بازار باشند.

وی افزود: برای اینکه قیمت کالاهای عرضه شده در نمایشگاه متعادل و زیر قیمت بازار باشد مقرر شده ۱۰۰ درصد سهمیه واگذاری غرفه ها در نمایشگاه به اتحادیه ها، شرکت های پخش و واحدهای تولیدی اختصاص یابد تا کالاها با قیمت تمام شده کمتر در اختیار مردم قرار گیرند و این تفاوت قیمت کالاها با کالاهای عرضه شده در بازار برای مردم ملموس باشد.

نظری با بیان اینکه باید برای واگذاری غرفه به متقاضیان تضامین و تعهدات لازم اخذ شود، تصریح کرد: در نظر داریم امسال چند روز قبل از شروع نمایشگاه تمهیدات و اقدامات مربوط به نرخگذاری اجناس و کالاها و همچنین چیدمان و جانمایی ها انجام شود.

وی ادامه داد: در نمایشگاه امسال ۴ غرفه مخصوص توزیع گوشت، مرغ، شکر و برنج برای عرضه به مردم اختصاص یافته است .

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خاطرنشان کرد: این نمایشگاه امسال با اولویت توزیع کالاهای اساسی از تاریخ ۱۷ اسفند ماه در محل نمایشگاههای دائمی استان خوزستان در اهواز برگزار خواهد شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار