مدیر نظارت بر داروی معاونت غذا و داروی اهواز خبر داد:

برگزاری هشتمین جلسه ستاد توزیع دارو+ عکس

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۷:۳۱ ق٫ظ
برگزاری هشتمین جلسه ستاد توزیع دارو+ عکس مدیر نظارت بر داروی معاونت غذا و داروی اهواز از برگزاری هشتمین جلسه ستاد توزیع دارو در این معاونت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار ، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی اهواز، دکتر حسین هادوی مدیر نظارت بر داروی معاونت غذا و داروی اهواز در حاشیه برگزاری این جلسه اظهار کرد:  در این جلسه مقرر شد مسئولین فنی شرکت های پخش و همچنین مدیران شرکت ها در شورای پژوهشی معاونت غذا و دارو دانشگاه ، در تیم های پژوهشی حضور فعال داشته باشند .

وی افزود: همچنین مقرر شد، با توجه به اهداف کاهش سوء مصرف الکل در سند ملی پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیر و ارسال دستورالعمل و ضوابط توزیع الکل طبی هر سه ماه یکبار آمار فروش شرکتهای پخش به معاونت ارسال شود.

دکتر هادوی ادامه داد:  با الزام و تاکید بر اینکه سامانه توزیع ،تدارک دارو معاونت غذا و دارو مبنای برنامه ریزی و نظارت است، شرکت ها موظف به ورود اطلاعات به روز هستند.

مدیر نظارت بر داروی معاونت غذا و داروی اهواز گفت: براساس برنامه ریزی قبلی مقرر شد در بازدید های شرکت های پخش دارویی نماینده ای از دانشگاه های قطب برای ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات حضور داشته باشد .

دکتر هادوی در پایان بیان کرد:  همچنین در این جلسه مقرر شد، در جلسات بعدی ستاد توزیع دارودر خصوص برنامه ها و طرح هایی که شرکت های پخش قادر به تحقق آنها هستند با حضور مسئول کمیته برنامه ریزی و بهبود کیفیت معاونت غذا و دارو مطرح شود.

 انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار