برگزاری هشتمین جلسه قرارگاه دارو،تجهیزات و ملزومات پزشکی در معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۱ ق٫ظ
برگزاری هشتمین جلسه قرارگاه دارو،تجهیزات و ملزومات پزشکی در معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز هشتمین جلسه قرارگاه دارو ،تجهیزات و ملزومات پزشکی در معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز تشکیل شد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، دوشنبه سوم آذرماه جاری  هشتمین جلسه  قرارگاه دارو ،تجهیزات و ملزومات پزشکی با حضور دکتر حسین برزگر معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در این معاونت تشکیل شد.

این جلسه با محوریت بررسی ضرایب تخصیص سهمیه دارویی دانشگاه های قطب و بررسی وضعیت اتصال به سامانه  hix  شرکت های پخش دارویی برگزار شد.

دکتر برزگر در ابتدای جلسه بر نحوه تهیه و مدیربت داروهای مورد مصرف در بیماری کرونا تاکید کرد و گفت: خوشبختانه با مدیریت جهادی دانشگاه علوم پزشکی اهواز تاکنون بیمار کرونایی بدون دارو نمانده است و در زمینه تامین داروی بیماری کرونا نیز مشکلی نداریم.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، همچنین در مورد مسائل، مشکلات و راهکارهای ضروری و لازم در زمینه مدیریت مصرف داروی های بیماری کرونا به مدعوین در این جلسه توضیحاتی ارائه داد.

این مقام مسئول تاکید نمود لازم است همواره آمادگی لازم جهت تامین و مدیریت داروهای بیماری کرونا در صورت اوج گیری بیماری وجود داشته باشد

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار