مدير برنامه ريزي و بهبود كيفيت معاونت غذا و داروی اهواز خبر داد:

برگزاری کارگروه دارو و صنایع غذایی سند ملی پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیر

تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۷:۴۰ ق٫ظ
برگزاری کارگروه دارو و صنایع غذایی سند ملی پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیر مدیر برنامه ریزی و بهبود کیفیت معاونت غذا و داروی اهواز از برگزاری هشتیمن جلسه کارگروه دارو و صنایع غذایی سند ملی پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیر در این معاونت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی اهواز، دکترژانت سلیمانی در این جلسه گفت:  هشتیمن جلسه کارگروه دارو و صنایع غذایی سند ملی پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیر و عوامل مرتبط با حضور اعضاء تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه نمایندگان معاونت های بهداشت، آموزش و درمان، مدیران، کارشناس مسئولین حوزه های مدیریتی و دکتر برزگرمعاون غذا و دارو شرکت کردند.

مدیر برنامه ریزی و بهبود کیفیت معاونت غذا و داروی اهواز، اظهار کرد: در این جلسه دکتر نعمانی مدیرگروه بیماری های غیر واگیرمعاونت بهداشتی دانشگاه ضمن تشکر از اعضای کارگروه مذکور که فعالترین کارگروه در میان تمامی کارگروه های سند مذکور است ، گزارشی از آخرین وضعیت آمارهای بیماری های غیر واگیر، عوامل خطر مرتبط و میزان شیوع آنها در گروه های جمعیتی ارائه داد .

دکتر سلیمانی در پایان داد: در ادامه جلسه اعضاء در خصوص برنامه ها و اقدامات پیش رو در راستای تنظیم سند استانی NCDs با محوریت دارو و صنایع غذایی ۹۶ با همپوشانی حداکثری با برنامه عملیاتی مشترک دانشگاه ها و برنامه های اختصاصی معاونت غذا و دارو اهواز بحث و تبادل نظر شد که با توجه به اینکه نسخه نهایی برنامه عملیاتی مشترک از سوی سازمان غذا و دارو ابلاغ نشده است ، تنظیم سند استانی مذکور به بعد از ابلاغ برنامه مذکور موکول شد.

DSC_0939

انتهای پیام/

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار