بزرگترین و مجهزترین مرکز جامع تصویربرداری پزشکی ایران در اهواز افتتاح می شود

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۸:۲۸ ب٫ظ
بزرگترین و مجهزترین مرکز جامع تصویربرداری پزشکی ایران در اهواز افتتاح می شود اهواز- قلم ماندگار-بزرگترین و مجهزترین مرکزجامع تصویربرداری پزشکی ایران با بهره گیری حداکثری از تجهیزات فوق پیشرفته تشخیصی موجود در دنیا در اهواز با برند «اکسین» افتتاح می شود.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، بزرگترین و مجهزترین مرکزجامع تصویربرداری پزشکی ایران با بهره گیری حداکثری از تجهیزات فوق پیشرفته تشخیصی موجود در دنیا در اهواز با برند «اکسین» افتتاح می شود.
بنیانگذار و رئیس هیات امنا بزرگترین و مجهزترین مرکز جامع تصویربرداری پزشکی ایران گفت: مرکز تصویربرداری پزشکی اکسین در اهواز به عنوان یک مرکز جامع گامی نو در بالابردن سرانه درمانی و پایش سلامت هم استانی های عزیز در خوزستان محسوب می شود و قابلیت پذیرش گردشگر بین المللی سلامت را دارد.
دو ویژگی منحصر در این مجموعه نسبت به سایر مراکز مشابه کشور ارایه خدمات ام آر آی قلب،و سی تی آنژیوگرافی قلب (سی تی اسکن ۳۸۴ اسلایس) است که به مردم شریف خوزستان اهدا می شود.
مجتبی انصاری افزود: تاسیس و راه اندازی مرکز جامع تصویربرداری پزشکی اکسین به منظور کمک به تشخیص صحیح جهت درمان های مناسب گامی بزرگ و پر افتخار برای ارتقای سطح سلامت مردم خوزستان، استانهای همجوار و حتی کشورهای همسایه محسوب و یک افتخار و سرمایه عظیم پزشکی تقدیم کشور عزیزمان ایران می شود.
وی یادآور شد: خدمات و تجهیزات پیشرفته این مجموعه در نوع خود کم نظیر و نادر است و انتخاب افراد متخصص جهت بهره برداری صحیح و سنجیده از ابزار تشخیصی دو اقدام مهم و موثر در راستای جلب اعتماد و اطمینان خاطر مراجعین و بیمارام می باشد. در همین زمینه استفاده از توان علمی و تجربیات ارزشمند پزشکان متخصص و بنام مورد تاکید قرار گرفته است.
انصاری بیان کرد: وجود دستگاههای تشخیصی که تا به امروز در این استان و یا حتی کشور با عدم وجودشان مشگلاتی عظیم و خساراتی جبران ناپذیر را به همراه داشتند، به این مرکز این امکان را می دهد که یاری رسان کودک تا کهنسال باشد و در جهت التیام درد آنها و درمان بیماری آنان سهم بزرگی را ایفا کند.
بنیانگذار و رئیس هیات امنا بزرگترین و مجهزترین مرکز تصویربرداری پزشکی ایران گفت: مرکز جامع تصویربرداری پزشکی اکسین از بخش های مختلفی همچون ام آر آی، سی تی اسکن، رادیولوژی دیجیتال و پانورکس، سونوگرافی، گاما اسکن، ماموگرافی و سنجش تراکم استخوان برخوردار است. در این مرکز همچنین کلینیک اینترونشن و RF تومورهای کبدی، کلینیک اینترونشن بیماری های پستان و زنان، کلینیک ستون فقرات، لیزر آندوسکوپ و کلینیک بررسی سلامت جنین ارائه خدمت خواهند نمود.
انصاری درباره هدف از طرح و نمای ساختمان مرکز جامع تصویربرداری پزشکی اکسین اظهار داشت: هدف از طراحی نما با توجه به کاربری تشخیصی- رمانی، ایجاد فضایی کلاسیک و همچنین ایجاد تفاوت چشمگیر مشهود نسبت به ساختمان ها و مراکز پژشکی ساخته شده در سطح شهر است. به همین منظور شیوه متفاوت نورپردازی متناسب با طراحی کلاسیک ساختمان در نظر گرفته شده که منجر به ایجاد دو نمای متفاوت از ساختمان در دو زمان روز و شبی می باشد.
بنیانگذار و رئیس هیات امنا بزرگترین و مجهزترین مرکز تصویربرداری پزشکی ایران تاکید کرد: اکسین با دیدگاه وسیعی که نسبت به رشد و توسعه کشور به خصوص استان خوزستان و همچنین کشورهای همجوار دارد، حضور متفاوتی را در عرصه درمان و بیماران مراجعه کننده، هدفی متفاوت دارد و با نام خود، سلامتی را در دل نگران هزاران بیمار نوید می بخشد.
وی خبر از فعالیت ۲۴ ساعته مرکز جامع تصویربرداری پزشکی اکسین برای خدمت رسانی به مردم داد و افتتاح این مرکز را هفته دولت در شهریور ۱۳۹۸ یادآور شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار