بزودی مجوز تغییر تابلوهای موسسه آرمان(تعاونی وحدت) به نام موسسه توسعه صادر می شود

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۵ ق٫ظ
بزودی مجوز تغییر تابلوهای موسسه آرمان(تعاونی وحدت) به نام موسسه توسعه صادر می شود بزودی مجوز تغییر تابلوهای موسسه آرمان(تعاونی وحدت) به نام موسسه توسعه صادر می شود

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، بزودی مجوز تغییر تابلوهای موسسه آرمان(تعاونی وحدت) به نام موسسه توسعه صادر می شود
طی تفاهمنامه فی مابین موسسه اعتباری توسعه وموسسه اعتباری آرمان (تعاونی وحدت) به زودی مجوز تغییر تابلو تعاونی وحدت به نام موسسه اعتباری توسعه صادر می شود. شایان ذکر است بحث ادغام دو موسسه اعتباری توسعه و آرمان(تعاونی وحدت) از سال پیش با انتصاب دکتر اسماعیل لله گانی به عنوان مدیرعامل موسسه توسعه آغاز گردیده بود و با توجه به تفاهمنامه انجام شده بین موسسه توسعه و موسسه آرمان(تعاونی وحدت) ادغام این دو موسسه به مرحله اجرایی شدن در آمده است. گفتنی است موسسه اعتباری آرمان (تعاونی وحدت) با وجود بیش از ۱۴۰ شعبه در سراسر کشور و دارا بودن منابع قابل توجه، یکی از بزرگترین و موفق ترین تعاونی های اعتبار کشور می باشد و همچنین موسسه توسعه به عنوان قدیمی ترین موسسه اعتباری کشور به عنوان یکی از با ثبات ترین بنگاه های اقتصادی ایران محسوب می شود.
همچنین ذکر این نکته خالی از لطف نیست که ادغام موسسه اعتباری توسعه و تعاونی اعتبار وحدت می تواند تحولی شگرف در نظام مالی – پولی کشور به وجود آورد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار