بسیج همه امکانات شرکت توسعه نیشکر برای ارائه خدمات به سیل زدگان خوزستانی

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۳ ق٫ظ
بسیج همه امکانات شرکت توسعه نیشکر برای ارائه خدمات به سیل زدگان خوزستانی خوزستان- قلم ماندگار- ۷۵ دستگاه ماشین آلات مختلف سنگین جهت خدمت به ۵۴ روستا از مناطق شعیبیه شوشتر تا روستاهای حومه خرمشهر به صورت شبانه روزی مشغول کار هستند.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، علی مدحجاوی با اشاره به بسیج  امکانات و نیروی انسانی شرکت جهت خدمات رسانی به ۳۰۰ خانواده روستایی در معرض خطر سیل که در اماکن این شرکت مستقر شدند، گفت: ۷۵ دستگاه ماشین آلات مختلف سنگین جهت خدمت به ۵۴ روستا از  مناطق شعیبیه شوشتر تا روستاهای حومه خرمشهر به صورت شبانه روزی مشغول کار هستند.

جهت تحکیم سیل بندها ۳۷۰ هزار کیسه خاک از سوی نیشکر در اختیار تیم های اجرایی قرار گرفت

جهت تحکیم سیل بندها تعداد ۳۷۰ هزار کیسه خاک در اختیار تیم های اجرایی قرار گرفت و تاکنون ۲۵ هزار لیتر گازوئیل به ستاد مدیریت بحران در مناطق سیل زده جهت ماشین آلات راه سازی و … داده شده است.

مدیر پشتیبانی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: تاکنون ۵۰۰ خانوار سیل زده در کشت و صنعت امامخمینی (ره) ، ۱۰۰ خانوار در کشت و صنعت نیشکر دهخدا، ۸۰۰ نفر در کشت و صنعت فارابی، ۴۰۰ نفر در کشت و صنعت دعبل خزاعی اسکان داده شده و تجهیزات و امکانات مورد نیاز آنان فراهم شده است.

مددی در سومین جلسه مدیریت بحران و شورای تامین خوزستان که به ریاست رئیس کل دادگستری اظهار کرد: جهت تحکیم سیل بندها تعداد ۳۷۰ هزار کیسه خاک در اختیار تیم های اجرایی قرار گرفت و تاکنون ۲۵ هزار لیتر گازوئیل به ستاد مدیریت بحران در مناطق سیل زده جهت ماشین آلات راه سازی و … داده شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اختصاص زمین در کشت و صنعت ها برای چرای دام و تامین علوفه را از دیگر اقدامات این شرکت در سیل اخیر برشمرد و گفت: بالغ بر ۲۵۰۰ راس دام در بخش شعیبیه و کشت و صنعت امام خمینی (ره) و نیز ۱۰۰۰ راس دام در کشت و صنعت نیشکر دهخدا اسکان داده شده و روزانه علوفه و خوراک دام مورد نیاز برای آنها فراهم می شود.

مدیر پشتیبانی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: روزانه غذای گرم و آب آشامیدنی بین مردم سیل زده منطقه توزیع می شود. این خدمات‌رسانی به همراه حضور شبانه‌روزی نیروهای شرکت توسعه نیشکر در مناطق تحت تأثیر سیل همچنان ادامه دارد. همچنین عملیات سوخت‌رسانی و آبرسانی با تانکرهای ۵۰۰۰ لیتری به نقاط در معرض خطر سیلاب و سیل زده به نحو مطلوب در حال انجام است.

گفتنی است سومین جلسه مدیریت بحران و شورای تامین استان روز شنبه به ریاست رئیس کل دادگستری و با حضور فرماندار اهواز، شهردار اهواز، مدیرعمل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی و مدیران شرکت های ملی حفاری، نفت، آبفا، آب و برق، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی و دیگر سازمانها در سالن اجتماعات فرمانداری اهواز برگزار شد.

پیگیری مسائل و مشکلات فاضلاب ، ترمیم سیل بند خنیبه توسط شهرداری اهواز ، نظافت اردوگاه های اسکان سیل زدگان توسط شهرداری های مناطق مربوطه از جمله مصوبات این جلسه بود.

 

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار