بهترین بازیکن دیدار استقلال خوزستان و الفتح : اگر پیروز نمی شدیم خودمان را نمی بخشیدیم

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۲:۳۳ ب٫ظ
بهترین بازیکن دیدار استقلال خوزستان و الفتح :
اگر پیروز نمی شدیم خودمان را نمی بخشیدیم [ad_1] اهواز _ ایرنا _ مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما مستحق کسب ۳ امتیاز بودیم و اگر پیروز نمی شدیم خودمان را نمی بخشیدیم. ابوالفضل علایی دوشنبه پس از برد تیمش مقابل الفتح عربستان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بسیار خوشحالم که افتخار گلزنی در این بازی نصیب من شد […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما مستحق کسب ۳ امتیاز بودیم و اگر پیروز نمی شدیم خودمان را نمی بخشیدیم. ابوالفضل علایی دوشنبه پس از برد تیمش مقابل الفتح عربستان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بسیار خوشحالم که افتخار گلزنی در این بازی نصیب من شد و واقعا در پوست خود نمی گنجم و نمی دانم چه بگویم.
بهترین بازیکن دیدار دو تیم استقلال خوزستان و الفتح عربستان افزود: ما برای برد وارد میدان شده بودیم اما فکر نمی کردم در این بازی گل پیروزی بخش تیمم را به ثمر برسانم.
وی تصریح کرد: از همان ابتدای بازی موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتیم اما متاسفانه تنها به یک گل رضایت دادیم، قطعا این بازی نوید روزهای بسیار خوبی را به ما می دهد.
علایی با بیان این که الفتح در این بازی حرفی برای گفتن نداشت افزود: نماینده عربستان برای تک امتیاز آمده بود و خوشحالم که به خواسته خود نرسیدند، معتقدم عادلانه نبود که بازی با نتیجه مساوی به پایان برسد.
وی در پایان گفت: این برد را که نتیجه زحمات تمام بازیکنان تیم بود به هواداران خونگرم خوزستانی تقدیم می کنیم چرا که مطمئن هستم دعای خیر آنها در این پیروزی موثر بود.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و الفتح عربستان در هفته اول گروهB مسابقات جام قهرمانان آسیا با برتری یک بر صفر استقلال خوزستان به پایان رسید.
۶۰۰۲ خبرنگار: پارسا شاکری **انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار