بهداد سلیمی: مصدومیت مانعی برای حضورم درجام بین المللی فجر است

تاریخ انتشار: شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۱:۲۷ ق٫ظ
بهداد سلیمی: مصدومیت مانعی برای حضورم درجام بین المللی فجر است [ad_1] اهواز- ایرنا- ملی پوش دسته فوق سنگین تیم وزنه برداری کشور و وزنه بردار تیم ذوب آهن گفت: با توجه به شرایط مصدومیت درجام بین المللی فجر شرکت نکرده و برای ادامه تمرینات خود در تیم ملی نیز باید زیر نظر پزشک فعالیت کنم. به گزارش ایرنا بهداد سلیمی شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- ملی پوش دسته فوق سنگین تیم وزنه برداری کشور و وزنه بردار تیم ذوب آهن گفت: با توجه به شرایط مصدومیت درجام بین المللی فجر شرکت نکرده و برای ادامه تمرینات خود در تیم ملی نیز باید زیر نظر پزشک فعالیت کنم. به گزارش ایرنا بهداد سلیمی شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به سطح کیفی رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور اظهار کرد: هفته پایانی رقابت های لیگ برتر در اوج حساسیت برگزار شده و رقابت نزدیکی بین تیم های مدعی قهرمانی شاهد بودیم اما عملکرد قابل قبول تیم ذوب آهن این افتخار را نصیب ما کرد تا بتوانیم با جام قهرمانی به خانه بازگردیم.
وی افزود:باتوجه به مصدومیت شدیدی که مدت هاست با آن دست و پنجه نرم می کنم در حرکت دوم یک ضرب این آسیب دیدگی تشدید شد و در دوضرب دیگر نتوانستم وزنه بالایی را انتخاب کنم.
ملی پوش دسته فوق سنگین تیم وزنه برداری کشور و وزنه بردار تیم ذوب آهن ادامه داد: تیم ما باتوجه به امتیازاتی که در هفته های گذشته اندوخته کرده بود خود را به سکوی قهرمانی نزدیک تر کرده بود و باتوجه به مصدومیتی که داشتم سعی کردم وزنه هایی را انتخاب کنم که در امتیاز تیمی ما تاثیرگذار باشد.
وی بیان کرد: در این دوره از رقابت ها شاهد حضور خوب وزنه برداران جوانی بودیم که می توانند در سال های آینده در این رشته حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند.
سلیمی تصریح کرد: بها دادن به جوانان می تواند کیفیت رقابت های لیگ را بالاتر برده و همچنین تعداد تیم های حاضر در مسابقات نیز بیشتر شود.
هفته پنجم و نهایی لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های کشور روز های پنجشنبه و جمعه به میزبانی باشگاه شرکت ملی حفاری اهوازدر سالن وزنه برداری اختصاصی این مجموعه (شهید لرکی) برگزار شد و در پایان، تیم ذوب آهن قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد و تیم های رعد پدافند و شرکت منطق نفت خیزجنوب دوم و سوم شدند.
/۶۰۰۲/۷۱۵۲ خبرنگار: محمدرضاخبازان**انتشاردهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار