بهره برداری از بیمارستان۴۰۰ تختخوابی شهید بقایی ۲ اهواز هفته نخست اسفند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۶:۱۲ ب٫ظ
بهره برداری از بیمارستان۴۰۰ تختخوابی شهید بقایی ۲ اهواز هفته نخست اسفند [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر امور بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی شهید بقایی ۲ اهواز در جهت افزایش خدمات رسانی به بیماران سرطانی، هفته نخست اسفند به بهره برداری می رسد. میثم معزی چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این بیمارستان که در قراردادی […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر امور بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی شهید بقایی ۲ اهواز در جهت افزایش خدمات رسانی به بیماران سرطانی، هفته نخست اسفند به بهره برداری می رسد. میثم معزی چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این بیمارستان که در قراردادی بین دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی احداث شده در ۲ فاز با ۴۰۰ تخت بیمارستانی افتتاح می شود.
وی گفت: بیمارستان شهید بقایی ۲ اهواز در ۲ فاز اجرا شده که گام نخست آن ۱۲۰ تخت و گام دوم ۱۸۰ تخت است که به طور رسمی بهره برداری از آن آغاز می شود.
وی افزود: با توجه به افزایش بیماران سرطانی در کشور، سرانه پایین تخت های بیمارستانی و لزوم افزایش تخت های بستری، راه اندازی این بیمارستان برای افزایش خدمات رسانی و تسهیل امور بیماران در دستور کار قرار گرفت چون هم اکنون، بیمارستان شفا برای بیماران سرطانی ۱۴۰ تخت دارد.
معزی ادامه داد: این بیمارستان دارای بخش های سرطان مردان، زنان، ICU و CCU، داخلی، جراحی، ارتوپدی، عفونی با پزشکان متخصص و فوق تخصص است و هزینه ای بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال برای بهسازی، نوسازی و تجهیز بیمارستان از منابع دانشگاه علوم پزشکی اهواز و وزارت بهداشت هزینه شده است.
مدیرامور بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی اهواز بیان کرد: قسمتی از بخش های بیمارستان شفا به دلیل فرسودگی و نداشتن ظرفیت کافی به بیمارستان بقایی ۲ منتقل می شود و بنیاد برکت به صورت فاینانس مرکز جامع درمانی سرطانی را به جای بیمارستان شفا می سازد.
وی گفت: راه اندازی بیمارستان شهید بقایی ۲ با برخی مشکلات روبه رو بود که با پیگیری این دانشگاه برطرف شد.
گفتنی است نیروی پشتیبانی و عمومی برای راه اندازی این بیمارستان از طریق فراخوان و برگزاری آزمون در بیمارستان جذب شده اند ولی نیری تخصصی و کارشناسی حوزه درمان به ویژه پرستار همچنان مورد نیاز است و افراد علاقه مند می توانند برای جذب شدن اقدام کنند.
۳۰۰۴ / ۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار