بهره برداری از دو طرح کشاورزی در امیدیه با ۱۶۴نفر اشتغال زایی

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۰:۴۸ ب٫ظ
بهره برداری از دو طرح کشاورزی در امیدیه با ۱۶۴نفر اشتغال زایی [ad_1] اهواز – ایرنا – با بهره برداری از دو طرح کشاورزی در شهرستان امیدیه در ۱۰۰کیلومتری جنوب شرقی اهواز زمینه اشتغال ۱۶۴نفر فراهم شد. سرپرست جهادکشاورزی امیدیه دوشنبه به ایرنا گفت:این طرح ها شامل واگذاری یک هزار و ۶۰۰ هکتار از اراضی ملی پس از تجهیز و نوسازی، احداث کانال های فرعی و زهکش […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – با بهره برداری از دو طرح کشاورزی در شهرستان امیدیه در ۱۰۰کیلومتری جنوب شرقی اهواز زمینه اشتغال ۱۶۴نفر فراهم شد. سرپرست جهادکشاورزی امیدیه دوشنبه به ایرنا گفت:این طرح ها شامل واگذاری یک هزار و ۶۰۰ هکتار از اراضی ملی پس از تجهیز و نوسازی، احداث کانال های فرعی و زهکش های زیرزمینی و روباز به ۱۶۰ نفر از افراد جویای کار و بهره برداری از یک واحد دامپروری گاو شیری با اشتغال زایی چهار نفر می باشد.
سید داوود علوی فرد افزود: برای اجرای این طرح ها ۵۴٫۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری(طرح ۵۵۰هزار هکتاری) و صندوق توسعه ملی سرمایه گذاری شده است.
به گفته وی با بهره برداری از این طرح های اشتغال زا ، زمینه افزایش تولید و تثبیت جمعیت روستایی منطقه فراهم می شود.
امیدیه یکی از مناطق نفتخیز استان خوزستان است و تاسیسات اصلی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در این شهرستان مستقر است.
با وجود نفتخیز بودن این منطقه ، از دیرباز بخش کشاورزی در این شهرستان یکی از منابع معیشتی مردم بوده است.
۶۰۶۵/۶۰۰۲
خبرنگار:محمدرضا بنوره**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار