بهره برداری از سامانه پرداخت الکترونیکی هزینه سفرهای درون شهری(NFC) شهر اهواز

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۳:۰۳ ب٫ظ
بهره برداری از سامانه پرداخت الکترونیکی هزینه سفرهای درون شهری(NFC) شهر اهواز [ad_1] ایرنا-اهواز – برای اولین بار در خاورمیانه و ایران سامانه پرداخت الکترونیکی از طریق گوشی تلفن همراه جهت پرداخت هزینه های سفر درون شهری به بهره برداری رسید . به گزارش ایرنا عصرچهارشنبه در آیین رونمایی استفاده از سیم کارت در اتوبوسهای درون شهری سازمان اتوبوسرانی اهواز سامانه پرداخت الکترونیکی از طریق گوشی تلفن […]

[ad_1]


ایرنا-اهواز – برای اولین بار در خاورمیانه و ایران سامانه پرداخت الکترونیکی از طریق گوشی تلفن همراه جهت پرداخت هزینه های سفر درون شهری به بهره برداری رسید . به گزارش ایرنا عصرچهارشنبه در آیین رونمایی استفاده از سیم کارت در اتوبوسهای درون شهری سازمان اتوبوسرانی اهواز سامانه پرداخت الکترونیکی از طریق گوشی تلفن همراه به بهره برداری رسید.
سامانه NFCبا هدف پرداخت هزینه های سفر درون شهری از طریق سیم کارت ایرانسل بر تلفن همراه، سهولت بکار گیری از تراشه های الکترونیکی،کیف پول،کارت بانک،احراز هویت و تبادل اطلاعات طراحی شده است .
سامانه الکترونیکی NFC با تغییر سیستم در سیم کارتهای شرکت ایرانسل بر روی تلفن های همراهی که قابلیت نصب این برنامه را دارند قابل اجرا می باشد که از طریق باجه های خدمات پستی در سال آینده۹۶ به صورت رسمی توزیع و به بهره برداری می رسد.
آیین رونمایی استفاده از سیم کارت در اتوبوسهای درون شهری سازمان اتوبوسرانی اهواز با حضور وزیر ارتباطات و فن آوری به صورت ویدیوکنفرانس در محل شهرداری اهواز برگزار شد .
۷۱۶۵/۶۰۰۲
خبرنگار:حمیدرضا ترابی فرد *انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار