بهره برداری از ۱۵ طرح عمرانی در آبادان همزمان با دهه فجر ۹۵

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۲:۵۹ ق٫ظ
بهره برداری از ۱۵ طرح عمرانی در آبادان همزمان با دهه فجر ۹۵ [ad_1] آبادان – ایرنا – همزمان با دهه فجر، ۱۵ طرح عمرانی با حضور معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان، فرماندار آبادان، نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و جمعی از مسئولان این شهرستان به بهره برداری رسید. به گزارش ایرنا این پروژه‌ ها روز چهارشنبه در بخش های آب و فاضلاب روستایی، […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – همزمان با دهه فجر، ۱۵ طرح عمرانی با حضور معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان، فرماندار آبادان، نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و جمعی از مسئولان این شهرستان به بهره برداری رسید. به گزارش ایرنا این پروژه‌ ها روز چهارشنبه در بخش های آب و فاضلاب روستایی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مدیریت برق جنوب و اداره گاز با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال به مرحله اجرایی رسید.
طرح افزایش دبی ایستگاه پمپاژ شهدای آبادان، راه‌ اندازی و اصلاح ایستگاه تقویت فشار دهستان نصار، اجرای خط انتقال روستاهای مچری تا سعدونی به طول هشت کیلومتر و بازسازی شبکه توزیع در سطح روستاهای نصار به طول ۱۰ کیلومتر، پروژه های بهره برداری شده آبادان بودند.
اجرای طرح هادی روستای سیحان، اجرای طرح هادی روستای عفادله، پروژه گازرسانی به برخی مناطق شهری آبادان و اجرای شبکه گازرسانی از دیگر پروژه‌های اجرایی شده در شهرستان آبادان بودند.
۲ پروژه کاهش تلفات برق شامل نصب دستگاه ‌های ترانس و تک پایه، اصلاح و بهینه ‌سازی شبکه برق شهری، پروژه فیدر خروجی، ۲ پروژه کاهش تلفات (طرح جهادی)، پروژه ساماندهی شبکه و توسعه برق روستایی نیز امروز در آبادان به بهره ‌برداری رسید.

***۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرایی شدن پروژه های عمرانی آبادان
معاون استاندار خوزستان و فرماندار آبادان در آیین بهره برداری های این پروژه در جمع خبرنگاران گفت: با افتتاح طرح افزایش دبی ایستگاه پمپاژ شهدای آبادان، از امروز ۳۸ هزار نفر از مردم آبادان که در ۶۸ روستا سکونت دارند، از پایداری بیشتری در آب شرب بهره مند می شوند.
عزیزالله شهبازی اظهار داشت:طرح هادی چند روستای شهرستان آبادان نیز با همت بنیاد مسکن آبادان به اجرا درآمد.
وی افزود:بیش از ۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای برق‌ رسانی به این روستاها نیز صرف شده است و مجموع مبالغی بود که مردم در این طرح‌ها از آن بهره ‌مند شدند بالغ‌بر ۲۰۰ میلیارد ریال است.
فرماندار ویژه آبادان گفت: تا پایان سال جاری طرح‌ هایی برای کاهش مشکلات شهروندان و معضلات شهری در این شهرستان به بهره ‌برداری می رسد.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار:مسعود گادار *** انتشار:سیدبهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار