مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان خبر داد:

بهره برداری از ۲ پروژه عمرانی در شهرکهای صنعتی شوشتر

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ | ۲۰:۲۹ ب٫ظ
بهره برداری از ۲ پروژه عمرانی در شهرکهای صنعتی شوشتر مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شماره یک شوشتر و پروژه خیابان سازی و روکش آسفالت بخشی از خیابان های شهرک صنعتی شماره ۲ شوشتر در آینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.

قلم ماندگار/ خوزستان:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شماره یک شوشتر و پروژه خیابان سازی و روکش آسفالت بخشی از خیابان های شهرک صنعتی شماره ۲ شوشتر در آینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان ؛ “ اخلاق محمدیان ” امروز ( ۱۷ شهریور ) در بازدید از شهرک‌های صنعتی شوشتر اظهار کرد: پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شماره یک شوشتر در حال طی کردن مراحل تکمیل و راه اندازی است و به زودی در مدار قرار گرفته و واحدهای صنعتی مستقر در شهرک به این تصفیه خانه که با اعتباری بیش از ۲۵ میلیارد ریال اجرایی شده است، متصل خواهند گردید. ‌

وی افزود: پروژه خیابان سازی و روکش آسفالت بخشی از خیابان های شهرک صنعتی شماره ۲ شوشتر نیز با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال در حال اجرا است.

محمدیان با اشاره به ظرفیت شهرک‌های صنعتی شوشتر برای استقرار صنعتگران و ایجاد توسعه اقتصادی؛ عنوان کرد: در شهرستان شوشتر ۲ شهرک صنعتی و در گتوند نیز یک ناحیه صنعتی وجود دارد که در مجموع برای بیش از یک هزار نفر در این شهرکها ایجاد اشتغال شده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در ادامه از طرح توسعه شرکت نخل بستان و پرشین کیمیا کلر بازدید بعمل آورد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در ادامه با صنعتگران مستقر در شهرک‌های صنعتی شوشتر حضور یافته و به بررسی مسائلی مانند امور عمومی شهرک‌های صنعتی؛ توسعه زیرساخت های عمرانی ، تعیین تکلیف قراردادهای راکد و سایر موارد پرداختند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار