بهره برداری از ۴۹ طرح عمرانی در شهرستان ایذه

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۳:۰۳ ب٫ظ
بهره برداری از ۴۹ طرح عمرانی در شهرستان ایذه [ad_1] ایرنا-ایذه- به مناسبت گرامیداشت دهه فجر ۴۹ طرح عمرانی ،خدماتی ،آموزشی ،رفاهی در شهرستان ایذه و دهدز به بهره برداری رسید. فرماندار ایذه پنجشنبه در آیین افتتاحیه این طرح ها گفت :برای اجرای این طرحها اعتباری معادل ۱۲۶ میلیارد و ۱۱۶ میلیون ریال هزینه شده است.محسن بیرانوند افزود: از این تعداد ۲۸ طرح در […]

[ad_1]


ایرنا-ایذه- به مناسبت گرامیداشت دهه فجر ۴۹ طرح عمرانی ،خدماتی ،آموزشی ،رفاهی در شهرستان ایذه و دهدز به بهره برداری رسید. فرماندار ایذه پنجشنبه در آیین افتتاحیه این طرح ها گفت :برای اجرای این طرحها اعتباری معادل ۱۲۶ میلیارد و ۱۱۶ میلیون ریال هزینه شده است.
محسن بیرانوند افزود: از این تعداد ۲۸ طرح در حوزه بهسازی روستائی ،ساختمان دهیاری کلدوزخ ۱ و بهسازی معابر، زیر سازی وآسفالت معابر، احداث کانال های فصلی، فاضلاب، احداث پارک کودک، دیوار حایل سنگی جاده اصلی بوده اند.
وی افزود: ۴باب خانه مدد جویان بهزیستی و کمیته امداد امام (ره)با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیون تومان و احداث ۶ دبستان شامل در روستاهای پرچستان گوروئی، آبراک ،چلکی، گوراب،علی آباد سراک و روستای بلگروس با اعتبار ۱۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال از دیگر طرحها می باشند.
بیرانوند اضافه کرد: مقاوم سازی و بهسازی ۳واحد آموزشی با اعتبار پنج میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال و اجرای تاسیسات گرمایشی استاندارد با حرارت مرکزی وشوفاژدر ۲ مدرسه شاخص وپرجمعیت شهری و روستایی با اعتبارسه میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریال از جمله این طرحهاست.
وی ادامه داد: هشت طرح عمرانی ،درمانی،تولیدی ،خدماتی،آموزشی نیز در بخش دهدز این شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
بیرانوند بیان کرد:این طرحها در بخش بهداشت و درمان شامل افتتاح رادیولوژی بیمارستان ، تعمیر و تجهیز خانه بهداشت سررگ خواجه ، تعمیر و تجهیز خانه بهداشت فالح، تعمیرو تجهیز خانه بهداشت درب غریب، افتتاح آزمایشگاه بخش ملاح در بخش عمرانی افتتاح ساختمان دهیاری موزرم، روشنایی معابر شهر دهدز، برق رسانی به روستاهای دشت اوزر اوند،کفت دارو دو هوا ،در بخش کشاورزی افتتاح مرغداری گوشتی می باشند.
وی اعتبار این طرح ها را بالغ بر یک میلیارد و ۶۵۱میلیون تومان عنوان کرد وگفت: اقدامات خوبی در جهت خدمات رسانی به مردم و توسعه و عمران بخش دهدز صورت گرفته است.
وی در ادامه خاطر نشان کرد:باید در برنامه توسعه ششم شهرستان ایذه بخش دهدز جایگاه ویزه ای در استان داشته باشد،نقش و جایگاه بخش دهدز با توجه به شرایط آب وهوایی بسیار مناسبی که دارد در حوزه گردشگری،باغداری،کشاورزی حایز اهمیت است.
بخش دهدز از توابع شهرستان ایذه با ۲۷هزار نفر،۱۰۳ روستا بین دو دریاچه کارون سه و کارون چهار واقع شده است.
۷۱۶۱/۶۰۰۲
خبرنگار:مهسا نوروزی *انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار