بهره مندی ۵۳۸ هزار دانش آموز خوزستانی از فعالیت نوروزی با رویکرد جدید

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۱:۴۲ ق٫ظ
بهره مندی ۵۳۸ هزار دانش آموز خوزستانی از فعالیت نوروزی با رویکرد جدید [ad_1] شوش – ایرنا – معاون آموزش ابتدایی اداره ‌کل آموزش ‌و پرورش خوزستان گفت:افزون بر ۵۳۸ هزار دانش آموز مقطع ابتدایی این استان از فعالیت های نوروزی با رویکرد جدید بهره مند می شوند. اردشیر شجاعی دوشنبه در حاشیه آئین معارفه سرپرست جدید آموزش و پرورش شوش در گفت ‌و گو با خبرنگار ایرنا […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – معاون آموزش ابتدایی اداره ‌کل آموزش ‌و پرورش خوزستان گفت:افزون بر ۵۳۸ هزار دانش آموز مقطع ابتدایی این استان از فعالیت های نوروزی با رویکرد جدید بهره مند می شوند. اردشیر شجاعی دوشنبه در حاشیه آئین معارفه سرپرست جدید آموزش و پرورش شوش در گفت ‌و گو با خبرنگار ایرنا افزود:یکی از اهداف و برنامه های آموزش و پرورش خوزستان فراهم کردن زمینه بهره مندی دانش آموزان از فعالیت های آموزشی در ایام تعطیلات نوروز با رویکرد جدید و متناسب با شرایط روز می باشد.
وی اظهار کرد:در این راستا مجموعه فعالیت نوروزی (پیک نوروزی) امسال در مقطع ابتدایی با رویکرد آموزش حقوق شهروندی ، مهارت های اجتماعی ، صرفه جویی در مصرف خصوصا مصرف انرژی و تشویق به کتاب و کتابخوانی تهیه و چاپ شده است.
به گزارش ایرنا در آئینی با تجلیل از تلاش مجتبی دیناروند مدیر سابق آموزش و پرورش شوش در مدت ۱۴ ماه تصدی این مسئولیت ، عبداله رحیم خانی به عنوان سرپرست آموزش و پرورش شوش معرفی شد.
دیناروند در این آئین در سخنانی گزارشی از عملکرد خود ارائه کرد و گفت:تشکیل انجمن خیرین مدرسه ساز شهرستان شوش ،ارتقا معاونت ها، کسب مجوز پژوهشسرا و هوشمندسازی۱۴۰ مدرسه از جمله اقدامات صورت گرفته در این مدت می باشند.
وی با اشاره به پیگیری صورت گرفته برای ساخت پنج واحد آموزشی به همت خیرین گفت:با ساخت این مدارس در سال تحصیلی آینده هیچ مدرسه کانکسی در شهرستان شوش وجود نخواهد داشت.
دیناروند تامین حدود یکهزار نیمکت ،پیگیری احداث معلم سرا با۹۰درصد پیشرفت فیزیکی و اخذ مجوز درمانگاه فرهنگیان ، احداث سالن چند منظوره فرهنگیان و مجوز مرکز رفاهی فرهنگیان شهرستان را از دیگر اقدامات صورت گرفته برشمرد.
عبدالله رحیم خانی معاونت پشتیبانی و مالی مدیریت آموزش و پرورش شوش به عنوان سرپرست این اداره معرفی شد.
۳۰ هزار دانش آموز در شهر شوش و بخش فتح المبین در بیش از ۳۷۵ واحد آموزشی تحصیل می کنند.
۷۲۸۰/۶۰۶۸
خبرنگار:مجتبی پناهی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار